Kolekcja Bielizna

2011-11-02

Najnowsza kolekcja Calvin Klein – jesień/zima 2011

0

Calvin Klein to marka o której nie musimy dużo wspominać, ponieważ prawie każdy ją doskonale zna. Jeżeli by zapytać o ulubioną markę slipek mężczyzn, to za pewne odpowiedź padłaby, że właśnie CK. Wysoka jakość i klasyczne wzornictwo to znaki rozpoznawcze. Każdy produkt zwieńczony jest również firmowym logo. Nie spodziewaliśmy się po tej kolekcji wielkiego przełomu, czy zmiany stylu… Marka po raz kolejny raz pokazuje, że jej solidny, od lat ugruntowany styl się sprawdza.

W kolekcji męskiej znajdziemy głównie slipy i bokserki w tradycyjnych kolorach – białym i czarnym. Posiadają one kontrastowe szwy, co nadaje im nieco charakteru.

  • Najnowsza kolekcja Calvin Klein – jesień/zima 2011- men

Zdecydowanie ciekawsza jest kolekcja damska, chociaż też cechuje się prostotą. Większość modeli biustonoszy ma zupełnie gładkie miseczki. Jedynymi ozdobnikami są lamówki, oraz boki uszyte z delikatnej koronki. Na ramiączkach i między miseczkami widnieje emblemat marki. Ta bielizna jest idealną propozycją na co dzień, szczególnie pod gładkie bluzeczki. Jest natomiast jeden model, który jest bardziej ozdobny, elegancki i bardziej zmysłowy. Mowa o modelu, który w całości jest pokryty koronką. Jest to model typu plunge, który idealnie nadaje się do bluzek, czy sukienek z głębokim dekoltem. Do każdego modelu można dobrać odpowiednio pasujące majteczki.

  • Najnowsza kolekcja Calvin Klein – jesień/zima 2011 - women

Komentarze [2]

    • Prosto, elegancko- zupełnie tak, jak lubię! :)
    • 0
    • nigdy nie przekonywało mnie płacenie za markę, a tu niestety nie ma nic wyjątkowego
    • 0