Kolekcja Bielizna

2012-02-29

Na co dzień w Marks&Spencer – kolekcja zima 2011/12

0

Jak dobrze być kobietą! Chciało by się czasami rzec, oglądając piękne kolekcje bielizny, biżuterii, czy butów… Inna sprawa, że czasami pewnie nie jedna z Was, wcale nie chciała by być kobietą, z jej problemami i pewnymi kwestiami utrudniającymi życie. Dla tego tak ważna jest odpowiednia bielizna codzienna, która będzie współgrać z naszym ciałem i dobrze mu służyć.

Taką kolekcje bielizny codziennej wydało właśnie Marks&Spencer. Kolekcja nazywa się po prostu „Woman”. Znajdują się w niej w większości proste komplety, o nieskomplikowanym wyglądzie, ale za to bardzo praktycznie i kobiece. Delikatność podkreślają pastelowe barwy, tu i ówdzie podkreślane zalotnymi koronkami.

  • Na co dzień w bieliznie Marks&Spencer – kolekcja zima 2011/12

Świetne kroje biustonoszy pozwalają na idealne podtrzymanie biustu, a wygodne majteczki nie będą podrażniać miejsc intymnych . Kilka modeli w kolekcji jest przeznaczona dla dużych i bardzo dużych biustów. Te staniki są mocno zabudowane, aby dawać stu procentowy komfort noszenia. Ozdoby w postaci kobiecych wzorów i koronek dodają im nieco lekkości. W kolekcji znajdziecie również seksowne, modelujące body. Idealnie nadaje się na wszelkie specjalne okazję. Pod sukienką idealnie skoryguje kształty, wygładzając wszystkie niechciane fałdki.

Ta kolekcja to ukłon w stronę klasyki. Bielizna jest prosta, ale kobieca, wygodna i estetyczna. Tradycyjne figi i gładki biustonosz będą doskonałą podstawą do praktycznie każdego codziennego stroju, gwarantując wygodę.

Komentarze [1]

    • 5 i 6 są piękne. rzeczywiście, bardzo prosta bielizna, ale wygląda szalenie wygodnie ; )
    • 0