Kolekcja Bielizna ślubna

2011-08-14

Myriam Girard – wszystko co potrzebujesz na miesiąc miodowy

1

Londyńska marka Myriam Girard ma sprytny sposób aby zaspokoić wasze wszystkie bieliźniane potrzeby w miesiąc miodowy. Stworzyła kolekcje składająca się z czterech „pakietów” inspirowanych tropikalnymi miejscami. Mamy więc: Seszele, Santorini, Malediwy, oraz Mauritius. Każda z tych mini kolekcji składa się z dwóch części, albo są to modele odpowiednie na plaże, jako bielizna nocna, lub do odpoczynku, podczas gdy pan młody będzie cię karmił truskawkami.

Komplety idealnie nadają się na miesiąc miodowy, są przewiewne i w sam raz na gorące noce nad morzem. Każdą część zestawu można kupić osobno, ale możemy też zaoszczędzić 30% kupując razem. Oprócz doskonałych projektów Girard używa najwyższej klasy materiałów. Jest ogromną wielbicielką francuskiej koronki Chantilly i używa tego samego dostawcy, co Kate Midleton do swojej sukni ślubnej. Większość elementów tej kolekcji jest również wykonana ze szlachetnego jedwabiu. W zachwyt mogą wprowadzić piękne teddy, połączeniu z delikatnymi peniuarami. Trzeba przyznać, że to wyjątkowo udana kolekcja, doskonale oddająca klimat beztroski miesiąca miodowego. Wydaje nam się, że zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednych nowożeńców. Koszt każdego kompletu to od 150 – 250 dolarów. Niestety w Polsce bielizna ta jest niedostępna, ale na szczęście możemy dokonać zamówienia poprzez Internet. Warto przy okazji zaglądania do ich wirtualnego butiku obejrzeć też inne komplety bielizny, bo jest ona wyrafinowana i szykowna, a do tego doskonale wykonana. Polecamy!

 • Myriam Girard – wszystko co potrzebujesz na miesiąc miodowy

Komentarze [3]

  • Nic szczególnego nie ma w tej kolekcji, a te zdjęcia widoków tropikalnych miejsc uważam za niepotrzebne i zupełnie nie pasujące do prezentowanych modeli.
  • 0
  • Podobają mi się Seszele, piękny zestaw
  • 0
  • Niestety nie podoba mi się.Pomysł fajny ale wykonanie tragiczne. Nie widzę żadnego powiązania z tropikalnymi lasami,.bielizna wydaje się być powieleniem istniejących już projektów.
  • 0