Artykuł Bielizna

2010-05-18

Moda na stringi

0

Stringi, jak żaden inny rodzaj bielizny budzą w ówczesnym świecie dużo kontrowersji, gdyż zyskując na popularności nieustannie uwłaczają godności pewnej (dodajmy, że prawdopodobnie dość licznej) części kobiet. Pozostała grupka Pań neutralnych w tym temacie może zadawać sobie pytanie: czy stringi są modne, nie są zbyt wyzywające i przede wszystkim czy nie są zbyt niewygodne do noszenia w trakcie zajęć życia codziennego? W dzisiejszym artykule przedstawimy Wam najświeższe informacje dotyczące zdań projektantów odnośnie tego, czy czas stringów już powoli mija czy też dopiero można spodziewać się prawdziwego rozpowszechnienia się majtek ze sznurkiem. W kwestii mody stringów na pierwszy rzut oka rzucają się dwa bardzo oczywiste stwierdzenia: stringi preferują jedynie kobiety o nienagannej figurze lub też bardzo akceptujące swoje kształty, a generalnie dzieje się to wtedy, gdy także inne Panie zdecydują się pochwalić swoimi kształtami poprzez założenie tego rodzaju majtek. Jeszcze w latach 2006/2007 stringi były rozgłaszane we wszystkich możliwych mediach jako bielizna obowiązkowa – bez której mężczyźni nie spojrzą na kobiece kształty Panie w roku 2006 dosyć niechętnie stosowały się do tych wskazówek, a rok później było tylko troszkę lepiej – właśnie ten okres można jednak uznać za prawdziwy boom na bieliznę w postaci stringów.

W roku 2008 przyszedł czas na odmienny dyktat mody. Wszelcy projektanci wydali sygnał, że stringi przestają być modne. Jako reakcja na tego typu stwierdzenie Panie momentalnie zaczęły nosić kostiumy kąpielowe, a na co dzień najzwyklejsze figi. Część kobiet wykazała niezmienne przywiązanie do stringów wskazując przede wszystkim na konieczność ujędrniania skóry poprzez dawanie jej oddychać, a szczególnie w okresie letnim (który jak słusznie można zauważyć w Polsce ostatnimi czasy jest dość krótki) kiedy jest jedyny czas, aby wystawić skórę pośladków pod działanie naturalnych promieni słonecznych. Prognozy stylistów na sezon obecny są jednak bardzo podobne jak na sezon poprzedni – prawdopodobnie stringi jeszcze bardziej wyjdą z mody. Popularne będą przede wszystkim dość skąpe majteczki bawełniane, które zasłaniają nieestetyczną gołą pupę, a dodatkowo podkreślają jej ponętne kształty. Takie rozwiązanie wydaje się być bardzo korzystne. Polecamy je wszystkim naszym czytelniczkom!

Komentarze [3]

  • ja niestety zdaję sobie sprawę, że stringi nie są dla mnie, ale jeśli pannie x pasują to super, niech korzysta : ) (byle nie na plaży)
  • 0
  • Skąpe majteczki bawełniane :) Tak, to mój wybór na lato. Nie noszę stringów i nigdy nie kierowałam się modą w tej dziedzinie. W mojej bieliźnie muszę sie przede wszystkim dobrze czuć natomiast zakładając stringi czuję pewien dyskomfort. Cieszę się, że moda na nie mija i byc może ja w moich skromnych majteczkach bawełnianych będe nareszcie modna ;)
  • 30
  • Moda ma to do siebie, że szybko się zmienia. To co dziś jest popularne jutro może być passe.. wszystko zależy od modowych dyktatorów. Moim zdaniem, są trendy którymi warto się kierować w danym sezonie, jeśli zależy nam na tym, żeby wyglądać 'na czasie', ale jeśli chodzi o bieliznę to tu już powinnyśmy się trochę zastanowić. Jeśli by mi nie pasowały stringi czy np, szorty to po prostu bym ich nie nosiła. Chodzi tu przede wszystkim o WYGODĘ i dobre samopoczucie, na który nie mały wpływ ma bielizna, którą nosimy na co dzień. Dlatego apeluję o rozsądek w tej dziedzinie i myślenie trochę innymi kategoriami :)
  • 38