Kolekcja Bielizna

2011-06-14

Minimalistyczne stroje kąpielowe na 2011 od Eres

0

Dzisiaj chcielibyśmy Wam pokazać najnowszą kolekcje od Eres. Kiedyś już wspominaliśmy o tej marce, pamiętacie może ich body z misternej koronki? Tym razem mamy okazję podziwiać stroje kąpielowe. Naszym zdaniem są świetne! Podczas gdy większość marek tego roku postawiło na krzykliwe wzory i kolory, Eres proponuje nam minimalizm. Stroje są pięknie uszyte, mają fajne fasony i wyraźne barwy. Podkreślają urodę kobiet, ale jej nie zagłuszają. Czasami występują zaskakujące detale, jak chociażby materiałowe „piórka”.

  • Minimalistyczne stroje kąpielowe na 2011 od Eres

Kolekcja będzie idealna dla Pań, które lubią prostotę. Nietuzinkowo wygląda strój w kolorze dojrzałej maliny. Chyba żaden mężczyzna nie przeszedł by obok Ciebie obojętnie. Drugi kolor, który przoduje w tej kolekcji to kolor wodorostów, czy też morski. Eres postawił również w niektórych modelach na mocniejsze akcenty, takie jak kontrastowe kolory. Nie wiem jak Ty, ale my chcielibyśmy je mieć w swojej szafie, aby zabłysnąć na plaży!

Komentarze [2]

    • Przyznam szczerze, że spodobały mi się te stroje, mogą wydać się bardzo proste i przewidywalne, ale najważniejsze jest to że funkcjonalne, można w nich pływać i się opalać i coś czuję , że są również bardzo wygodne! Bikini numer 5 ma piękny kolor i fason wprost stworzony do wylegiwania się na plaży!
    • 0
    • pierwszy i dziewiąty są śliczne, reszta całkiem przeciętna
    • 0