Artykuł Ciekawostki

2010-02-24

Mężczyzni lubią stringi

1

Tytułowe stwierdzenie wydaje się być oczywiste, aczkolwiek jak pokazują wyniki niektórych badań to takie twierdzenie wydaje się być bardzo wątpliwe. My oprzemy się w poniższym artykule na badaniach dotyczących stringów przeprowadzonych w roku 2009 przez najwyższe klasy specjalistów od badan telemarketingowych w społeczeństwie węgierskim przeprowadzanych na ludziach z całej Europy.

 

W opublikowanych wynikach badan możemy zauważyć, że jedynie 75% mężczyzn uważa stringi za bieliznę seksowną. Pozostałe 25 % lubi bieliznę pełną tj. figi, a niektórzy wolą nawet delikatne szorty. Ważniejsze jest dla nich to, aby bielizna była bardzo delikatna i subtelna. Ponadto powinna być idealnie dopasowana do kobiecych kształtów. Oznacza to, że nie może być ani za duża, ani też za mała, co dla większości mężczyzn wydaje się być po prostu sztuczną ekspozycją kobiecych wdzięków. Bardzo istotnym elementem według mężczyzn są także delikatne koronki, które podkreślają piękno kobiecych kształtów. Są one według ankietowanych nie tylko podniecające, ale także przede wszystkim eleganckie i jeżeli nie wywołują żadnych nieprzyjemnych otarć czy tym podobnych to powinny być stosowane przez kobiety regularnie w bieliźnie codziennej.

 

Najbardziej nielubianą bielizną jak wynika z sondaży jest bielizna w stylu babcinym, która zasłania narządy intymne kobiet aż po pępek. Tego typu bielizna nie jest uważana ani za seksowną, ani też za praktyczną, wobec czego mężczyźni uważają, że kobiety powinny jak najprędzej pozbyć się jej ze swoich szaf z bielizną. Kompletnie nie zgadzają się w tej kwestii z mężczyznami ankietowane kobiety. Uważają one, że tego typu bielizna idealnie spłaszcza brzuch i jest idealna do sukni wieczorowych, szczególnie w momencie, gdy kobieta nie posiada idealnej figury. Ponadto jest ona dość ciepła i wydaje się być przyjemna dla ciała kobiecego. Mężczyźni jednak nie dostrzegają zupełnie tych atutów i uplasowali bieliznę tego typu na ostatnim miejscu jako rzecz najmniej pożądaną wśród kobiecej bielizny.

 

Do podobnych kategorii jak babcine majty zaliczone zostały balerinki oraz tuniki. Z rzeczy dotyczących bielizny warto nadmienić, że popularność stringów była mierzona nie tylko na kobietach szczupłych, ale także na tych grubszych. Oznacza to mniej więcej tyle, że wbrew pozorom stringi podobają się statystycznym mężczyznom w równym stopniu na kobietach grubszych jak i tych o nienagannej figurze.

Komentarze [8]

  • @monika- święta racja : P
   w badaniach brakuje danych o kolorach, a przecież to też ważny czynnik : P
  • 0
  • A kto powiedział, że kobieta musi nosić to co podoba się jej mężczyźnie? :P Uważam, że bardziej atrakcyjną jest wtedy, kiedy czuje się w swoim ciele dobrze i ma na sobie bieliznę, którą lubi. W każdej bieliźnie można wyglądać dobrze, jeżeli tylko jest dobrana odpowiednio do gabarytów i nie jest to już dawno znoszona para spranych majtek :P
  • 53
  • Otóż to ;) mogą to być figi czy nawet szorty byleby były fajnie wycięte i ciekawe! Np. wycięte szorty z obszyciami z koronek, albo z prześwitującymi wstawkami, a figi z wyciętą łezką przy górnej linii majtek i zasłaniającą kokardką (jest taki model w 'KOLEKCJACH'). Jak dla mnie takie rzeczy spokojnie mogłyby stanąć w szranki ze stringami, bo pamiętajmy też o tym, że stringi NIE NADAJĄ się na każde pośladki.. raczej na te zgrabniejsze tyłeczki, bo przy dużo większych rozmiarach mogłyby tworzyć nieapetyczne wrażenie (wystające boczki, przedzielone paskami).
  • 27
  • A mnie sie wydaje, że panowie wolą nas bardziej w pięknej bieliźnie, niekoniecznie typu stringi. Ja nie noszę stringów i nie nosiłabym ich nawet wówczas gdybym miała być uwiebiana pod niebiosa przez mojego faceta.. Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że im mnie na kobiecie tym lepiej... to zależy co mamy na sobie ;)
  • 29
  • Super że im się podobają :) Ale ja jestem wygodna a za stringami niestety nie przepadam
  • 1
  • "Tego typu bielizna nie jest uważana ani za seksowną, ani też za praktyczną, wobec czego mężczyźni uważają, że kobiety powinny jak najprędzej pozbyć się jej ze swoich szaf z bielizną"
   oooo tak, rzadko w kobiecych sprawach zgadzam się z mężczyznami (przynajmniej tymi, którzy mnie otaczają, może mają poglądy i wiedzę o kobietach z poprzedniej epoki, nie wiem, nie wnikam ;)) ale tutaj muszę panom przyznać 100% racji. Babcine majty są przeokropne i nie wiem, jak kobiety mogą coś takiego na siebie włożyć. osobiście noszę głównie stringi, więc cieszy mnie, że 75% panów popiera mój wybór, szorty i figi, choć moim zdaniem mniej wygodne i seksowne, też mają rację bytu, ale majtki po pępek i kolana? Katastrofa. Widzicie drogie panie? nie musimy nosić bielizny wyszczuplającej, żeby się panom podobać :) w stringach też jesteśmy piękne, nawet kiedy mamy za dużo tu i ówdzie ;)
  • 58
   • ags
   • 2011-02-28
  • 75% to i tak przeważająca większość.. no, co kto lubi po prostu :) ale z tym, że panowie nie przepadają za babcinymi majtasami lub jak kto woli BARCHANAMI to wcale się nie dziwię :D Oni chcą przede wszystkim nacieszyć swoje oczęta, a takie oczekiwania spełnia tylko sexowna, DOPASOWANA bielizna, a nie takie byle co ;p
  • 41
  • i czemu tu sie dziwić :) czym mniej na kobiecie tym lepiej hehe :) Panowie wiedza co dobre :)
  • 22