Artykuł Bielizna

2009-12-23

Majtki push up

0

O biustonoszach typu push – up podnoszących piersi mówi się bardzo wiele. Mało kto jednak słyszał o czymś takim jak majtki typu push – up. Jak można się domyślać ich głównym zadaniem jest podnoszenie pośladków i nadawanie im pociągającego kształtu, przyjrzyjmy się im jednak dokładniej.

Majtki push-up

Ponadto muszą one dostosowywać się do ciała, by nie były widoczne spod spodni i zachowywały wrażenie posiadania naturalnie uwypuklonych pośladków – takie jest ich założenie. Najważniejszą zaletą tego typu bielizny jest to, że powiększenie pośladków podczas jej stosowania wygląda bardzo naturalnie. W niektórych przypadkach można wręcz utrzymywać wszystkich w twierdzeniu, że taki wygląd pupy jest efektem długoletnich ćwiczeń i wyrzeczeń. Naprawdę mało kto zorientuje się, że jest to nieprawda chociażby dlatego, że majtki push – up nie są jeszcze w Polsce bardzo popularne. Bielizna tego typu polecana jest przede wszystkim dla kobiet chudych, o niezbyt wypukłych pośladkach, które chciałyby je nieco powiększyć. Korzystnie jest także założyć tego typu bieliznę pod bardzo obcisłe dżinsy w każdym przypadku oraz w przypadku, gdy straciłyśmy sporo na wadze i nikt nie zarzuci nam, że nasze pośladki są odpowiednio wypukłe. Efekt ten jest wręcz bardzo pożądany, gdyż całe ciało przybiera wtedy bardziej kobiece kształty, a pośladki pozostają takie jak dotychczas, co ogólnie daje bardzo przyciągający efekt.

Jedyną rzeczą, na którą należy zwracać uwagę w kwestii ostrożności jest pranie. Materiał z jakiego wykonana jest ta bielizna jest bardzo delikatny. Majtki push – up mogą się chociażby pomarszczyć, wobec czego w żadnym wypadku nie należy skręcać ich przy wyżymaniu. Dodatkowo należy sprawdzić, z jakiego materiału wykonane są nasze majtki typu push – up. Jeśli znajduje się w nich silikon to w żadnym wypadku nie można ich prać w tradycyjnej pralce, a jedynie poprzez namoczenie mokrą szmatką. Może się to wydawać niezbyt higieniczne, dlatego też zalecamy zakładanie tego typu bielizny na bieliznę cienką, założoną bezpośrednio na skórę. Cena bielizny push – up niestety nie należy do najniższych i szukać modelu dla siebie możemy dopiero mając w ręku co najmniej 100 – 200 złotych przeznaczone na jej zakup. Towar najczęściej spotykany jest jednak w sprzedaży wysyłkowej i trudno jest go znaleźć w zwykłych sklepach z bielizną.

Komentarze [1]

    • Nie spotkałam jeszcze nigdzie tego typu bielizny i chyba nie zdecydowałabym sie ich założyć. nawet nie z powodu tego, że nie mam płaskiej pupy i są one mi zupełnie niepotrzebne ale wydaje mi sie, że są one niewygodne. Co innego biustonosze push-up, bo przecież na nich sie nie siada...
    • 33