Kolekcja Bielizna

2012-10-02

Made by Niki na sezon jesień-zima 2012

1

Pewnie wiele z Was pamięta zeszłoroczną kolekcję „String” brytyjskiej marki Made by Niki. Niezwykle oryginalne fasony delikatnych kompletów i body, stworzonych między innymi przy użyciu nietypowych dla bielizny korygującej drapowań, wzbudziły duże zainteresowanie w świecie bielizny, zyskując zarówno ogromne fanki, jak i nieco bardziej sceptycznie nastawione klientki.

Tegoroczna kolekcja Made by Niki na sezon jesień/zima stylem nie odbiega daleko od poprzedniej, jednak łatwo zauważyć też zupełnie nowe elementy, jak na przykład charakterystyczne, czarne i czerwone wykończenia bielizny w kolorze nude. Dominujące barwy w nowej kolekcji to różne odcienie beżu, złota, szarości i czerń połączona z głęboką czerwienią.

W kolekcji 2012 obok awangardowych i odważnych modeli pojawiły się nieco bardziej klasyczne komplety bielizny, które z pewnością spodobają się wszystkim kobietom szukającym bielizny jednocześnie eleganckiej, seksownej i pomagającej w nadaniu sylwetce wymarzonego kształtu.

  • Made by Niki na sezon jesień-zima 2012

Komentarze [2]

    • Piękna kolekcja, może mało praktyczna, po za zastosowaniem sypialnianym, ale robi wrażenie. Największe podczas poruszania się! Kobiety mają się dobrze, że mogą ubierać tak piękną bieliznę i że mają w czym wybierać :)
    • 0
    • Bardzo odważne i intrygujące kroje. Podoba mi się łączenie kolorów, ale nie wiem, czy sprawiłabym sobie taką bieliznę. :)
    • 0