Kolekcja Bielizna

2011-10-03

Luksusowy styl retro od bielizny Verdissima – jesień/zima 2011

0

Styl retro zdaje się być wciąż modny i nie przemijać, z pewnością dlatego, że jest taki kobiecy, klasyczny i elegancki. My również go lubimy, a szczególnie w wersji luksusowej, jak w najnowszej kolekcji Verdissima. Modele, które przedstawili są proste, ale zaprojektowane ze smakiem. Zdobienia są dyskretne, ale dodające całości powabu, jak delikatne koronki, drobne hafty. W tej kolekcji znajdziemy pięknie prezentujące się miękkie i pół usztywniane biustonosze, które podkreślają biust w sposób naturalny. Dzięki przeźroczystości tiulu, przy okazji są bardzo zmysłowe i spodobają się Twojemu partnerowi.

Kolorystyka na jaką postawiła w tym sezonie Verdissima jest typowo jesienna, dominujące barwy to stłumione, neutralne kolory, biel i czerń. W kolekcji podobają nam się również zwiewne koszulki, wbrew pozorom idealnie komponują się z grubszymi swetrami. Jak to w kolekcjach retro bywa i tutaj nie mogło zabraknąć klasycznych majtek z podwyższonym stanem, oraz pięknych pasów do pończoch. Sprawdzą się one nie tylko jako bielizna ozdobna, ale również jako praktyczne uzupełnienie stroju na co dzień z nutką pikanterii, ukrytej pod strojem.

  • Luksusowy styl retro od bielizny Verdissima – jesień/zima 2011 - bielizna

Verdissima oferuje również bardziej jesienne piżamki, którym zdecydowanie nie brak uroku. Większość tych modeli jest dopasowana, z kobiecymi krojami i delikatnymi detalami oraz nadrukami. W takim stroju na pewno nie będziesz się krępowała spać przy swoim partnerze w chłodniejsze noce.

  • Luksusowy styl retro od bielizny Verdissima – jesień/zima 2011 - piżamy

A jaka jest wasza opinia o kolekcji?

Komentarze [2]

    • Mnie tylko niektóre komplety zauroczyły. Choć modelka pasuje do prezentowanego stylu mnie się w ogóle nie podoba.
    • 0
    • bardzo ciekawe komplety, czarna zwiewna koszulka z pierwszego zestawu jest wspaniała!
    • 0