Kolekcja Bielizna

2011-07-21

Luksusowe stroje kąpielowe SHE 2011

0

Stroje kąpielowe SHE są znane na całym świecie. Jest to jedna z niewielu marek, której kostiumy są uznawane za luksusowe i dostępne tylko w najlepszych butikach. Z tego powodu tym bardziej cieszymy się, że są również dostępne w sklepie Li Parie .

Styl, który odznacza markę SHE to hołd dla kobiecości, radości życia oraz dumy ze swojego ciała. Ich stroje kąpielowe zawsze są wysmakowane i świetnie uszyte. Możemy być pewni, że nabywając takie bikini czy strój kąpielowy dwuczęściowy mamy zagwarantowaną dobrą jakość. Najnowsza kolekcja jest nieco filuteryjna, dzięki falbankom zdobiącym część z kompletów. Zazwyczaj mają one żywe, wyraźne barwy. Z pewnością świetnie będziemy się również bawić zakładając komplet z aplikacjami z postrzępionego materiału, na przykład w kształcie serduszek. To jedne z naszych ulubionych kostiumów kąpielowych. Taki styl z przymrużeniem oka jest idealny na wakacje.

 • Luksusowe stroje kąpielowe SHE 2011

Spójrzcie również na nie mniej oryginalny strój kąpielowy jednoczęściowy z wielką kokardą z przodu. Czy w takim stroju można wszystko brać na poważnie? Myślimy, że nie, a przecież o to właśnie chodzi, aby bawić się! Niemniej jednak kolekcja nie zawiera samych „niepoważnych” propozycji. Niektóre modele jak najbardziej możemy określić mianem eleganckich. Niech za przykład służy czarny strój kąpielowy z drobnymi złotymi ozdobami, czy białe monokini. Miejscami kolekcja zbliża się do pin-up, a miejscami do etno. Wszystkie jednak modele są bardzo „lekkie”, z przyjemnością ogląda się stroje kąpielowe SHE. Duża w tym z pewnością zasługa zdjęć. Są wykonane jak najbardziej profesjonalnie. Modelki otaczają piękne plenery, pełne uroku uliczki i kawiarenki. Jeżeli chcecie nabyć któryś z kompletów SHE zajrzyjcie na ich oficjalną stronę lub do sklepu Li Parie. Ceny wahają się od 150-300 zł.

 • Luksusowe stroje kąpielowe SHE 2011

Komentarze [4]

  • śliczne wzory w stylu dzieci- kwiatów, uwielbiam taki styl
  • 0
  • No właśnie o tej kolekcji dzisiaj pisałam na FB - jest zdecydowanie lepsza niż ta obecna na 2012.
  • 0
  • Stroje są piękne , szczególnie pierwsza odsłona i numery : 6, 7,8,9,12,14,15,16! Jedyny mankament to wysoka cena, i fakt , że niektóre modele nadają się jedynie na pokazanie się a nie do opalania czy pływania.
  • 0
  • po prostu rewelacyjne !!! kolory , fasony...zdobienia ! wszystko wysokiej klasy , eleganckie ...sama sesja i modelka na 6 ! do tego przystępność w cenie ;))
  • 2