Konkurs Bielizna

2012-04-04

Luksus zamiast....

0

Dlaczego każdego dnia trzeba się spieszyć a luksus postrzegać jako coś nieosiągalnego. Małymi kroczkami można zapewnić sobie rewelacyjne przeżycia nawet gdy nastrój nie taki jak by się chciało a za oknem ulewa. Kto powiedział, że luksus to tylko wygody i dobra materialne. Dla mnie luksusem jest to gdy mogę zacząć i spędzić dzień tak jak lubię:

KĄPIEL EGZOTYCZNA ZAMIAST...SZYBKIEGO PRYSZNICA-

przygotować sobie kąpie owocową, która odświeża i wprawia w doskonały nastrój. Wystarczy wlać do wody porcję pachnącego płynu lub olejku, by wdychając wonne opary, poczuć atmosferę lata. Od mojego "widzi mi się" zależy czy wybiorę egzotyczne owoce rodem z ciepłych krajów, czy te rodzime z lasu lub ogrodu.

Innym razem mogę dodać do kąpieli pachnące zioła, które pomogą mi się odprężyć, zapomnieć o problemach a przy tym wzmocnia i oczyszczą skórę. Już na samą myśl o kąpieli z lawendą, tymiankiem i rozmarynem uśmiecham się sama do siebie...

KSIĄŻKOWY BESTSELLER ZAMIAST...NUDNEJ,PORANNEJ GAZETY CODZIENNEJ-

nigdzie się przecież nie spieszę i mogę wreszcie zgłębić teorię spiskową mojej ulubionej bohaterki.

PYSZNE LATTE ZAMIAST...CZARNEJ KAWY-

pyszna aromatyczna latte macchiato niczym przyrządzona przez włoskiego baristę wygrywa bezkonkurencyjnie z czarną fusiastą, którą piję gdy brakuje mi czasu.

ELEGANCKA SUKIENKA ZAMIAST... WYCIĄGNIĘTEGO DRESU-

czy w domu obowiązuje tylko stary wyciągnięty i poplamiony dres-ależ skąd sukienka to nie tylko towar zarezerwowany na wielkie wyjścia.

PIĘKNA BIELIZNA WELLE ZAMIAST...ZNOSZONEJ BIELIZNY SPORTOWEJ

jak szaleć to do końca-przecież dziś jest Światowy Dzień Luksusu.

Brak komentarzy