Konkurs Bielizna

2012-04-03

Luksus... mój bezcenny skarb :)

1

Luksus na który pozwalam sobie codziennie i z którego nigdy bym nie zrezygnowała to luksus zawarty w zmysłowej bieliźnie, która towarzyszy mi przez cały dzień jak i luksus ukryty kosmetykach.

Jestem dumna, że dzięki dbałości i wytwałości każdego dnia mogę dotykać luksusu.

Bielizna jest dla mnie luksusem, który mogę dotykać każdego dnia w zależności od sytuacji i mojego typowo kobiecego humoru zwłaszcza u boku mojego Ukochanego, kiedy to bywam drapieżna...wtedy zakładam bieliznę w kolorze czerni, gdzie przeistaczam się w prawdziwą uwodzicielską kocicę. Czasem bywam delikatna i niewinna, wtedy zakładam bieliznę w kolorze bieli, gdzie zamieniam się w prawdziwego grzecznego niebiańskiego aniołka.

Ale bywa i tak, że chcę wydobyć z siebie całą moją romantyczność i tu zakładam bieliznę w kolorze czerwieni gdzie pokazuję swój roztargniony, tajemniczy charakter i jednocześnie emanujące ciepło.

Skóra natomiast owiana luksusem jest dla mniebezcennym skarbem, dlatego szczególnie o nią dbam; myję, czyszczę, pielęgnuję, dzięki temu odpłaca się pięknym, zdrowym, luksusowym wyglądem, miękkością i sprężystością.

Ukrytą receptą na połączenie moich luksusów jest moje domowe SPA, które zapewnia mi relaks jakiego wiem,

że nie doznam w żadnym salonie piękności... bo przecież wszędzie dobrze, ale najlepiej we własnym domku.

Ja leżąca w wannie rozświetlonej światełkami lampek działającymi relaksująco i uspokajająco, wśród aromatycznych zapachów jakie posiadają w sobie peelingi, żele, olejki... do tego lampka pysznego wina a na koniec czarująca oprawa w postaci bielizny, która przyjemnie otula moje ciało i dzięki której będę mogła przy moim mężczyźnie poczuć się jak jedyna kobieta na ziemi... właśnie dzięki takim przyjemnościom czuję każdego dnia luksus.

Brak komentarzy