Artykuł Bielizna

2011-12-18

Luisana Lopilato w najnowszej świątecznej kampanii Ultimo 2011

1

Rozpoczęła się niezwykła kampania bielizny Ultimo na święta 2011. Wzięła w niej udział Luisana Lopilato – znana brazylijska modelka, aktorka i piosenkarka. Ma 24 lata i naprawdę ciekawą urodę. Zanim stała się twarzą tej kampanii była związana z koncernem Coca-Cola i L’Oreal. Prywatnie jest żoną muzyka - Michael Bublé. Zdjęcia wyszły doskonale, częściowo są inspirowane właśnie zawodem jej mężą. Sama modelka wygląda na nich oszałamiająco i zarazem charyzmatycznie. I teraz pojawia się problem, czy Luisana jest ozdobą bielizny, czy może bielizna ozdobą Luisany.

Sesja zdjęciowa została wykonana w pięknych pomieszczeniach, o ciemnym wystroju, gdzie często charakterystycznym elementem jest pianino. Podkreślają one dodatkowo elegancje bielizny, która jednak występuje na pierwszym planie. Propozycje na święta od Ultimo to wyrafinowane komplety, bogato zdobione i o zmyślnych konstrukcjach. Kolorystyka tych świąt to elegancka czerń, szarości i srebro, oraz fuksja.

Jak widać super zmysłowy wygląd nie musi koniecznie oznaczać skąpych stringów. Propozycje fig tutaj widocznych, to naszym zdaniem jedna z najlepszych propozycji, jakie widzieliśmy w tym sezonie. Nie odsłaniają wszystkiego, ale za to w niezwykły sposób eksponują krągłość pupy. Są stworzone z pięknych satynowych wstążek i delikatnych francuskich koronek. Dopełnieniem są tiulowe wstawki i piękna kokardka z przodu. Dzięki zachowaniu jednorodnej kolorystyki – czerni, komplet pomimo licznych zdobień nie wygląda na przeładowany dodatkami. Z pewnością taki prezent pod choinką chciała by spotkać każda z nas.

  • Luisana Lopilato w najnowszej świątecznej kampanii Ultimo 2011

Komentarze [2]

    • Po raz kolejny powiem, ze lubię majteczki z wycięciami na tyłku. Wygląda to bardzo apetycznie. Bielizna, jak i zdjecia godne uwagi.
    • 0
    • wow dla zdjęć z fortepianem! piękne fotografie...
    • 0