Artykuł Bielizna

2011-09-26

Li Parie sklep przyjazny wszystkim biustom

0

Dzisiaj chcielibyśmy Wam przedstawić sklep, który zmienił życie wielu kobiet. Chodzi nam o Li Parie, który znajduje się w Warszawie. Oferuje nie tylko piękną i zmysłową bieliznę, ale też wygodną i idealnie pasującą. Z tego sklepu nie wyjdziesz z źle dobranym biustonoszem! Gwarantuje to przede wszystkim fachowa obsługa, wszystkie pracownice mają ukończone kursy brafittingu. Przymierzanie trwa dłużej niż w innych sklepach, ponieważ panie naprawdę troszczą się o swoje klientki. Wszystko musi idealnie pasować. Założycielką sklepu jest Jolanta Lewicka, zwana Lady Bra. Z zawodu, jak i zamiłowania jest profesjonalną braffiterką. Na co dzień Pani Jolanta oprócz prowadzenia sklepu doradza kobietą jak dobrać prawidłowy rozmiar biustonosza. Prowadzi różne warsztaty. Jeden z nich jest naprawdę wyjątkowy, ponieważ właścicielka Li Parie bardzo aktywnie angażuje się w sprawy „amazonek” (kobiet po zabiegu mastektomii). Doradza im jaki wybrać biustonosz po rekonstrukcji piersi, dzięki czemu pomaga im odzyskać kobiecość. Jej wkład jest nieoceniony, można powiedzieć, że niesie kaganek oświaty. Dodatkowo Pani Lewicka współpracuje ze słynnymi stylistkami Trinny i Susannah, oraz udziela się w rożnych programach. Na oficjalnym koncie Li Parie na facebooku możemy zobaczyć na własne oczy jak dobrze dobrany stanik zmienia całą sylwetkę. Co pewien czas pojawiają się nowe metamorfozy. Koniecznie oglądnijcie również klipy z jej poradami, które umieściliśmy poniżej.

 • Li Parie sklep przyjazny wszystkim biustom - 3

Dużym atutem Li Parie jest duża różnorodność marek. A więc możemy dobrać nie tylko idealnie leżącą bieliznę, ale też taką w której będziemy się czuć seksownie i pięknie. Oprócz znanych i lubianych marek jak Panache, Freya, Curvy Kate spotkamy prawdziwe perełki. Sklep ten jako jedyny sprowadza do Polski gorsety firmy Maya Hansen. O nich możemy powiedzieć, że to takie klasyczne ze stalowymi fiszbinami, doskonale modelujące sylwetkę. Nie wspominając już o ich urodzie. Cena jest wprawdzie wysoka, ale współgrająca z jakością tych wyrobów. W Li Parie znajdziemy jeszcze jedną bardzo oryginalną firmę – Kiss me deadly, tworzącą bieliznę w stylu retro i pin up.

 • Li Parie sklep przyjazny wszystkim biustom - 2

Całkiem niedawno Jolanta Lewicka wystąpiła z kolejną ciekawą inicjatywą. Zrobiła pokaz niezwykłej bielizny o nazwie Orient et Occident. Pokaz oprócz swojego oczywistego zadania przedstawiania pięknej bielizny miał również nawoływać Panie do profilaktycznych badań piersi. Mogliśmy zobaczyć trzy odsłony bielizny. Pierwsza z nich to pokaz klasycznych gorsetów inspirowanych prawdziwymi z XX wieku. To była naprawdę magiczna odsłona bielizny. W drugiej natomiast części królował styl retro, delikatne pastelowe lub landrynkowe kolory, dziewczęcość. Bielizna w wydaniu eterycznym i minimalistycznym. Ostatnia część natomiast to podróż po różnych zakątkach świata z modą plażową. Widoczne były tam również elementy pin up oraz marynarskie. Na pokazie naprawdę dużo się działo!

 • Li Parie sklep przyjazny wszystkim biustom - 1

Jeżeli to wszystko zachęciło Was do odwiedzin Li Parie to ich butiki znajdziecie w Warszawie, na przykład w złotych tarasach. Asortyment jest również dostępny w sklepie internetowym. Z tej drugiej opcji natomiast proponujemy skorzystać dopiero po odwiedzeniu sklepu stacjonarnego i uzyskaniu fachowej porady.

Komentarze [2]

  • Bardzo dobrze, że powstają takie sklepy, to rodzaj "misji" i pomoc w samoakceptacji wielu kobiet!
  • 0
  • Li Parie to najlepszy sklep z bielizną jaki znam w Warszawie!
  • 0