Artykuł Ciekawostki

2012-05-23

Letnie marzenie w Elle

2

Kwietniowe wydanie francuskiego miesięcznika Elle pokazuje nam sesję niezwykłą, romantyczną i bardzo wakacyjną. Inspiracją jest bielizna retro zarówno znanych i popularnych marek jak Guess, jak również tworzących modę haute couture, jak Carine Gilson. Dzięki tej sesji wystawia im wszystkim świetną wizytówkę, na całym świecie, promując głównie etykiety francuskie.

Tą sesje chcieliśmy Wam pokazać z kilku powodów… Najważniejszym z nich jest to, że po prostu uwodzi nas swoim klimatem. Wszystkie elementy tutaj idealnie współgrają, od tła po modelkę. Rozpocznijmy więc od najważniejszego dla nas elementu – czyli bielizny. Przedstawione tutaj modele są utrzymane w klimacie retro i vintage, nawiązujące nieco do stylu lat ’40. Nam ta sesja przypomina styl głównej bohaterki powieści Lucy MontgomeryAnia z Zielonego Wzgórza. Pojawiają się tutaj takie elementy jak majtki z podwyższonym stanem, pasy do pończoch, grube zakolanówki bądź pończochy. Wszystko utrzymane w delikatnych, pastelowych barwach z szczególnym uwzględnieniem beży. Wbrew pozorom są to modele z nowych kolekcji, a więc zupełnie współczesne. Marki bielizny jakie zobaczymy na zdjęciach to przede wszystkim: Etam, Eres, DKNY, Ralph Lauren, Aubade, oraz wyroby pończosznicze Dim, Falke, Cervin i Wolford, które są pomieszane i zmiksowane ze sobą.

Uroczej bieliźnie towarzyszą wspaniałe, nieco rustykalne wnętrza. Rzeźbione pastelowe meble i piękne framugi, wszechobecne kwiaty i wzorzyste tapety są idealnym tłem.

Idealnie dobrana jest również delikatna uroda irlandzkiej modelki Laragh McCann. Zdjęcia wykonała natomiast utalentowana fotograf - Gemma Booth, która dzięki miękkiemu światłu oraz odpowiednim ujęciom idealnie oddała klimat retro.

  • Letnie marzenie w Elle

Komentarze [1]

    • Bardzo zmysłowe i "lekkie" zdjęcia- bardzo mi się podobają :)
    • 0