Konkurs Bielizna

2012-04-24

Letni, zwiewny i kolorowy zawrót głowy z Sexy-Lady

0

Lato nieodmiennie kojarzy się z wakacjami, piękną słoneczną pogodą, feerią barw i gorącymi nocami (niekoniecznie spowodowanymi miłosnym uniesieniem;)). Stopniowo zrzucamy z siebie coraz więcej ubrań. Nawet dla ulubionej ciepłej piżamy nie mamy litości i ląduje ona na dnie szafy. I w tym momencie zaczynamy rozglądać się za zwiewną koszulką do spania i za nowym strojem, który zabierzemy na urlop:)

Lato nastraja do tego, że częściej sięgamy po coś kolorowego i zwiewnego. Nawet czerń jakoś bardziej nas przekonuje, gdy łączy się z innym kolorem czy kwiecistym wzorem. W asortymencie sexy-lady.pl znajdziemy nie tylko klasyczną czerń z kolorowymi dodatkami, które nadadzą lekkości i figlarności, ale także wiele innych letnich barw, które (uwaga!) mogą przyprawić nas o kolorowy zawrót głowy:)

Nasz strój kąpielowy też niech będzie kolorowy! Nie bójmy się pastelowych barw, kwiatowych wzorów, kolorowych groszków, czy łączenia klasycznej czerni z bielą. Sexy-Lady pomoże nam pozbyć się wszelkich oporów i każdy znajdzie u nich coś fantastycznie zachwycającego:)

A gdyby któryś Pan nie wytrzymał tego upału, zawsze możemy udzielić mu pierwszej pomocy - oczywiście koniecznie w seksownym stroju pielęgniarki!;)

Na zdjęciach modele bielizny wybrane ze sklepu sexy-lady.pl (Pigeon, Beauty Night, Chilirose)

  • Letni, zwiewny i kolorowy zawrót głowy z Sexy-Lady

Brak komentarzy