Artykuł Bielizna

2010-05-04

Kolorowe rajstopy

0

Kolorowe rajstopy weszły na rynek tylko nieco wcześniej, niż uznawane za największą nowość w tej dziedzinie rajstopy męskie. Niektóre przedstawicielki płci pięknej są w nich wręcz zakochane, a wszystko dzięki nietuzinkowym kolorom stosowanym przez firmy produkujące kolorowe rajstopy czy też światowej sławy projektantów. Oto kilka połączeń, jakie według najlepszych projektantów powinnyście dopasować do danego koloru rajstop:

 • Rajstopy czarne – tradycyjne, lecz także wymagające odpowiedniego dobrania swojego stylu do takiego grobowego koloru rajstop. Polecane w obecnym sezonie jest noszenie ich do ciemnych strojów, eleganckich sukni i krótkich włosów lub też spinanie długich włosów w wymyślne fryzury z wizualnym efektem skrócenia włosów.
 • Rajstopy jasne– słoneczna kolorystyka w obecnym sezonie nadaje się idealnie do jasnych, przewiewnych sukienek. Szczególnie polecana jest w przypadku posiadania włosów dłuższych Warto także dobrać do nich odpowiednią torebkę, również w kolorze jasnym, najlepiej pasującym do kolorowych rajstop.
 • Rajstopy czerwone, niebieskie itd - szczególnie odważne kolory rajstop nadają się do średnio wyzywających ubrań wierzchnich w lubiących się kolorach tj. do niebieskich rajstop polecane jest zakładanie żółtego stroju. W obecnym sezonie warto także zakładać czarne sukienki do rajstop o jakichkolwiek kolorach, lecz pod warunkiem, że są one jednolitego.
 • Rajstopy z kolorowymi wzorami lub rajstopy wielokolorowe – polecane są jedynie dla Pań najodważniejszych, które nie będą bały się założyć do kolorowych rajstop równie wyzywającego strony w wielu kolorach. Odradzane jest zakładanie rajstop kolorowych do jednolitego stroju.

Według dziewczyn noszenie kolorowych rajstop może być nawet powodem do dumy! Zdecydowana większość przedstawicielek płci damskiej uważa, że dodają one sobie dzięki kolorowym rajstopom seksapilu. Mężczyźni w większości badanych przypadków także są podobnego zdania, szczególnie, jeśli rajstopy kolorowe zakładane są w takich porach roku jak zima czy jesień – po prostu dodają one kobietom uroku i sprawiają, że świat wydaje się bardzo kolorowy mimo nieprzyjaznych barw natury.

Dla fanek rajstop, nie tylko tych kolorowych, polecamy jeden z naszych ostatnich artykułów dotyczących ogólnej specyfiki tego niezwykłego rodzaju bielizny, jakim są rajstopy.

 • Kolorowe rajstopy

Komentarze [5]

  • wh0cd22512 buy ampicillin bupropion tadalafil 60 mg anafranil generic revia adalat online indocin provera
  • 0
  • całe dzieciństwo marzyłam o kolorowych rajstopach i dopiero teraz, kiedy sama robię zakupy, mogę sobie kupić rajstopy w jakimś ciekawym kolorze. Pierwsze były krwistoczerwone rajstopy do ożywienia małej czarnej na Balu Niepodległościowym, od tej pory noszę szalone kolory na codzień, póki mogę : )
  • 0
  • Jestem tradycjonalistką i noszę rajstopy albo w kolorze czarnym albo w odcieniach brązu
  • 1
  • Co prawda zakładam rajstopy wtedy kiedy muszę (bo tak ogólnie to wolę pończoszki), ale jeśli już to wybieram ciemne kryjące kolory z jakimiś ciekawymi motywami. Miałam w klasie koleżankę (zresztą o bardzo zgrabnych nogach, które lubiła prezentować), która dobierała wszystko pod kolor bluzki i tak, gdy ubierała np. zieloną, przy okazji pojawiał się zielony cień na oczach, zielona opaska i zielone rajstopy! Akurat to mi tak szczególnie zapadło w pamięć, bo wszyscy w szkole odwracali się za nią :) Rzeczywiście trzeba mieć sporo odwagi i pewności siebie, aby tak przyszaleć, bo dla wielu ludzi to wciąż jest abstrakcja, albo po prostu kojarzą to z małymi dziewczynkami, a nie z prawie dorosłymi nastolatkami :)
  • 64
  • Jeśli chodzi o rajstopy to nosze tylko i wyłącznie czarne lub w kolorze lekko opalonym. Podobają mi się grube kolorowe rajstopy u młodych dziewcząt. Sama jednak wyrosłam już z tego...
  • 37