Kolekcja Bielizna

2012-11-26

Kolekcje Christies i Naory na jesień-zimę 2012/2013

1

Znana w Polsce włoska marka prezentuje w swoich dwóch najnowszych kolekcjach dwie różne odsłony bielizny nocnej i erotycznej: wykwitną i elegancką Christies oraz przewrotną, burleskową Naory.

Pierwsza z nich zaskakuje przede wszystkim różnorodnością – znajdziemy tu zarówno prześwitujące koszulki typu babydoll, jak i długie eleganckie koszule nocne, dyskretnie ozdobione koronką. Wyjątkowo interesujące są też propozycje bardzo dopasowanych halek, które można by zapewne z powodzeniem nosić jako odważne sukienki wieczorowe.

Christies oferuje również wykwintną bieliznę dzienną lub erotyczną. Charakterystyczne w tej kolekcji są miękkie biustonosze z czarnej bądź białej koronki. Oryginalnym akcentem jest z pewnością nietypowy gorset – ozdobiony frędzlami lub bardziej klasyczny, za to połączony z tiulowym wykończeniem i paskami do pończoch.

  • Christies-FW2012

Naory to z kolei kabaretowa zabawa, burleskowa zalotność. Tutaj panują już niepodzielnie gorsety typu underbust, zdobione koronkami lub 'kabaretkową' siateczką, i połączone z niepełnymi biustonoszami z wycięciami.

W kolekcji możemy też znaleźć odważne, prześwitujące body i koszulki babydoll z głębokimi wycięciami połączonymi cienkimi paskami. Kolorystycznie w całej kolekcji dominuje czerń oraz jasny fiolet.

  • Naory-FW2012

Brak komentarzy