Kolekcja Bielizna

2011-10-24

Kolekcja Samanta Young 2011

0

Nowoczesne i młode kobiety pragną niebanalnych rozwiązań. Ponieważ na co dzień są bardzo aktywne, a swój czas dzielą na wiele różnych obowiązków i przyjemności ich bielizna musi być bardzo funkcjonalna.

Jednak użyteczność bielizny to nie jedyny parametr, który musi zostać spełniony. Liczy się również aspekt estetyczny, zmysłowość, atrakcyjność. Podkreślanie wszystkich walorów jest w cenie. To nie ostania rzecz, którą oceniamy, równie ważna jest wygoda, dopasowanie oraz idealny anatomiczny kształt. Jak widać zadanie przed producentami bielizny jest nie łatwe.

Wydaje nam się jednak, że dla Samanty nic trudnego, posiada wszystkie wymienione wyżej atuty. Jej tegoroczna kolekcja z serii Young występuje w dwóch podstawowych i chyba najbardziej uniwersalnych kolorów – czerń i biel. Inspirowana jest Inkaskimi zdobieniami biżuteryjnymi, oraz bogiem słońca. Wyrażają się one poprzez misterne wzory koronek, które tworzą ciekawe, geometryczne wzory. Naciągnięte są one na gładką tkaninę, co tworzy interesujący kontrast, a zarazem podkreśla wzór. Do wyboru są trzy różne modele biustonoszy. Wśród nich jest biustonosz strapless, który idealnie nadawał będzie się pod topy, bez ramiączek. W asortymencie znajduje się również body, które może stać się niezastąpionym elementem naszego stroju. Warto się przyjrzeć tej właśnie kolekcji, bo jest to jedna z bardziej interesujących propozycji na Polskim rynku.

  • Kolekcja Samanta Young 2011

Komentarze [2]

    • Piękne bardotki. Idealne do topów i bluzek wymagających staników bez ramiączek. Taki model idealnie podtrzymuje piersi , nawet sporych rozmiarów, przed odpowiednią konstrukcję oraz silikonowe paski umieszczone na dolnej części biustonosza , jak i często na górnej.
    • 0
    • śliczne, dziewczęce, niewinne, podoba mi się, bo nie jest infantylne jak większość kolekcji dla młodych
    • 0