Kolekcja Bielizna

2012-11-21

Kolekcja bielizny Myla jesień-zima 2012

1

Klasyczna elegancja, kobiecość i zmysłowość – tak najkrócej można określić najnowszą kolekcję Myla. W jesienno-zimowych propozycjach niepodzielnie królują: czerń i koronka.Monotonia? Nuda? Bez obaw! Dominująca czerń z powodzeniem ustępuje niekiedy głębokiej, ciemnej zieleni lub subtelnym pastelom lśniącej satyny.

Kolekcja Myla to jednak przede wszystkim zabawa koronką w różnych wariantach i kolorach. Bywają uwodzicielskimi wstawkami halek, lub misternymi zdobieniami klasycznych biustonoszy. Mogą dyskretnie współgrać z czernią lub zaskakiwać kontrastem. Dla znudzonych przepychem koronek doskonałą alternatywą będzie natomiast delikatnie plisowany czarny tiul.

  • Kolekcja bielizny Myla jesień-zima 2012

Wśród elegacko-uwodzicielskich fasonów znaleźć też można bardziej odważne propozycje. Taki jest np. pas do pończoch tworzący wraz z biustonoszem i majtkami wyrafinowaną, geometryczną konstrukcję, zmysłową tak w tym co osłania, jak i w tym, co zakrywa. Podobnie zalotnej pikanterii dodają biustonoszowi cienkie paski, tworząc z niego rodzaj skąpego, krótkiego gorsetu. W kolekcji jesienno-zimowej Myla, każda z nas może znaleźć coś dla siebie, dzięki różnorodności ujętej w ramach ponadczasowej elegancji.

  • Kolekcja bielizny Myla jesień-zima 2012

Brak komentarzy