Kolekcja Bielizna

2012-08-30

Kolekcja bielizny I.D. Sarrieri - kolekcja jesień/zima 2012-2013

1

Od niedawna coraz większą popularność zdobywa bielizna nawiązująca swoim stylem do bielizny erotycznej, jednak ciągle pozostająca elegancka i glamour. Wiele marek odnosi się do tej tendencji proponując w swoich kolekcjach modele wykonane z wysokiej jakości materiałów, jednocześnie tworząc niezwykle seksowne fasony. W ten trend znakomicie wpisuje się najnowsza kolekcja I.D. Sarrieri na jesień/zimę 2012.

  • Kolekcja bielizny I.D. Sarrieri - kolekcja jesień/zima 2012-2013

W ofercie tej marki można znaleźć wyjątkowo uwodzicielskie body, gorsety oraz komplety bielizny w stonowanych kolorach, idealnie dopasowane do ciała. Przeważające motywy w tej kolekcji to subtelne przezroczystości połączone z czarnymi wykończeniami, gorsety nawiązujące do stylu bondage, nadające sylwetce zmysłowy wygląd i podkreślające talię oraz srebrne, błyszczące zdobienia. Uzupełnieniem podstawowych elementów kolekcji są czarne pończochy i prześwitujące rękawiczki.

Warto też spojrzeć na tę kolekcję z innej strony i zwrócić uwagę choćby na czarne body, na bazie którego można stworzyć unikalny wyjściowy strój dodając np. bardzo modną asymetryczną, przejrzystą spódnicę z wysokim stanem. Trend Underwear as Outerwear staje się bowiem coraz częściej obecny nie tylko na pokazach mody i jest świetnym sposobem na inne niż zwykle wykorzystanie bielizny. Takie rozwiązanie jest bardzo śmiałe, jednak z pewnością pozwoli wyróżnić się wśród innych kobiet i nada wyjątkowego wyglądu, zwłaszcza w połączeniu z odpowiednimi dodatkami.

  • Kolekcja bielizny I.D. Sarrieri - kolekcja jesień/zima 2012-2013

Jesienna kolekcja I.D. Sarrieri spodoba się z pewnością wszystkim odważnym kobietom, które lubią czuć się pociągające i skupiać na sobie uwagę oraz tym, które chcą dodać sobie pewności siebie i poczuć się inaczej niż w swojej codziennej bieliźnie.

Komentarze [1]

    • ID Sarrieri to wyrafinowany szyk i glamour na codzien!!! Niesamowicie piękna i wyjatkowa!!!! W butiku Boudoir 26 jest bardzo fajny wybor tego cuda Haute Couture.
    • 0