Kolekcja Bielizna

2012-11-02

Kolekcja bielizny Damaris na jesień-zimę 2012

0

Każda kolejna kolekcja brytyjskiej marki Damaris jest dużym wydarzeniem dla miłośników bielizny, którzy zwykle oczekują ich z ogromną niecierpliwością. I tym razem marka nie zawiodła swoich klientów, oferując na nadchodzący sezon wiele modeli o słynnym już kroju z głębokim dekoltem wyciętym w kształcie litery V.

Fasony proponowane przez projektantkę Damaris Evans stały się ostatnimi czasy najczęściej kopiowanymi przez inne marki jak np. New Look czy Myla, co jedynie potwierdza wysoką pozycję marki na rynku bieliźnianym i to, jak bardzo jest lubiana przez kobiety. Bielizna Damaris dostępna jest już w ponad 100 butikach na całym świecie oraz jest najlepiej sprzedającą się bielizną w internetowych sklepach Net-a-Porter i Topshop.

Najnowsza kolekcja została podzielona na pięć różnych linii, noszących nazwy różnych miejsc na świecie – Honolulu, Vegas, Titicaca, Zanzibar i Casablanca. Szczególną uwagę warto zwrócić na tę ostatnią, gdyż jest to pierwsza ślubna kolekcja oferowana przez Damaris. Znaleźć w niej można klasyczne, jasne modele ozdobione subtelnymi, tiulowymi wstawkami i delikatne pasy do pończoch z falbankami.

  • Kolekcja bielizny Damaris na jesień-zimę 2012

Sporym zaskoczeniem jest pojawienie się w kolekcji Mimi Holliday kocich uszek, które dopasowane do bielizny ze zwierzęcym wzorem Mimi l'Amour pozwalają otrzymać ciekawy efekt, który z pewnością zostanie doceniony w sypialni. Wśród propozycji bielizny nocnej można znaleźć prześwitujące, niemal niewidoczne koszulki wykonane z tiulu oraz kolorowe komplety z szortami.

  • Kolekcja bielizny Damaris na jesień-zimę 2012 - Mimi Holliday

Brak komentarzy