Kolekcja Bielizna

2011-08-27

Kolekcja bielizny Aubade, lato 2011

0

Aubade to firma produkująca bieliznę na całym świecie. Ich kolekcje są zazwyczaj bardzo kobiece i wyrafinowane. Nie zaskoczymy Was mówiąc, że i tym razem będzie tak samo.

Tym razem jednak kolekcja do najgrzeczniejszych nie należy. Obok kompletów, które spokojnie możemy ubierać na co dzień, znajdują się takie erotyczne. Wielbicielką klasycznych sposobów uwodzenia z pewnością spodobają się pasy do pończoch, zresztą to sposób naprawdę sprawdzony, czy któryś mężczyzna może się oprzeć takiemu widokowi? Naszym zdaniem zdecydowanie nie! Atutem kolekcji jest różnorodność stylów, które ze sobą miesza.

 • Kolekcja bielizny Aubade, lato 2011

Popatrzcie na tiulowe komplety z jasnej tkaniny, ozdabiane romantycznymi haftowanymi kwiatami, oraz wstążkami, zupełnie różne od koronkowego, niezwykle seksownego body. Jednak oceniając całą kolekcje musimy stwierdzić, że przeważa tutaj jednak ciepła kolorystyka, letni klimat. Jednak to nie wszystko co oferują, niektóre z kompletów idealnie nadały by się jako bielizna ślubna. Powodów aby towarzyszyła Wam w tak ważnym wydarzeniu jest wiele, przede wszystkim to, że jest delikatna, biała, lekko prześwitująca i ciekawie ozdabiana.

Same możecie wybrać, co zaczerpniecie z tej kolekcji, oraz jaki trend Was zainspiruje.

Komentarze [3]

  • wszystkie biustonosze mnie powaliły na kolana. Oczywiście mógłby "coś" więcej robić z biustem, ale maja niezwykłą kolorystykę i zdobienia.
  • 0
  • Pończochy i pasy zrobiły na mnie największe wrażenie! Oraz ostatnie dwa komplety, które moim zdaniem są kwintesencją kobiecości. Kolekcja w ogóle jest bardzo kobieca, dużo koronek, zdobień , motywów kwiatowych. Na pewno wielu osobom przypadnie do gustu, mogłby jednak być więcej staników push-up.
  • 0
  • ouououou, bajkowa, wspaniała, zakochałam się w niej!!! idalna w każdym calu, nie przesadzona, ale oderwana od smutnej rzeczywistości!
  • 0