Kolekcja Bielizna

2012-12-24

Kolekcja bielizny Agent Provocateur - jesień-zima 2012

2

Jesienno-zimowa kolekcja Agent Provocateur to bogaty wybór propozycji na rozmaite okazje. Znajdziemy w niej zarówno elegancką bieliznę nocną, jak i ekstrawagancką, oryginalną bieliznę erotyczną.

Niektóre modele z pewnością można uznać za interesujące propozycje na święta. Jest to piękna bielizna nocna, łącząca czarną satynę z ogniście czerwoną koronką. Można spośród niej wybrać albo delikatną i dziewczęcą krótką koszulkę albo imponującą długą koszulę-suknię, z rozszerzanymi rękawami i zmysłowym głębokim dekoltem ozdobionym koronkami.

  • Kolekcja bielizny Agent Provocateur - jesień-zima 2012

Agent Provocateur również w innych projektach oferuje zmysłowość połączoną z elegancją. Są to zwiewne, bogate w czarne delikatne koronki i tiule propozycje, do których znacznie lepiej pasuje słowo „kreacja” niż „bielizna”. Wśród nich – tiulowy „płaszcz”, dopasowany w górnej części, połączony z cienką koronką; długa do kostek suknia, również z tiulu w dolnej części, z koronkową górą o dużym dekolcie w kształcie litery V i kołnierzem lub krótki, półprzezroczysty szlafrok.

  • Kolekcja bielizny Agent Provocateur - jesień-zima 2012

W ofercie marki, oprócz eleganckiej, strojnej bielizny możemy znaleźć też przykłady oryginalnej bielizny erotycznej. Motywem przewodnim są tu cienkie paski – albo łączą one poszczególne części bielizny, albo stanowią bieliznę samą w sobie, jak np. majtki zestawione ze stanikiem peek-a-boo lub body, w którym paski łączą się z elementami koronkowymi i licznymi sznurkami. Do najbardziej intrygujących propozycji należy na przykład komplet z pasem do pończoch, z przodu wyglądający klasycznie, a z tyłu połączony wiele odsłaniającymi paseczkami. Szczególnie ciekawym pomysłem jest też czerwony „przód” gorsetu z haftkami – również trzymający się wyłącznie na paskach, dzięki czemu wygląda jak wycięty i dokomponowany do całości.

  • Kolekcja bielizny Agent Provocateur - jesień-zima 2012

Brak komentarzy