Kolekcja Bielizna

2011-09-01

Kolekcja Aubade inspirowana przez Romy Schneider

0

Każda kolekcja Aubade jest wyjątkowa i niepowtarzalna, tak jest również z tą na jesień/zimę 2011. Tym razem inspiracją dla projektantów marki był kultowy film z lat ’60 – „Good Neighbor Sam”. Zagrała w nim piękna australijska aktorka Romy Schneider. Do dziś pamiętamy jej wdzięk. Podczas w gdy Ameryce triumfowały blond piękności, w Europie ikonami stawały się odważne, urocze brunetki. Romy Schneider wywarła ogromne wrażenie, grają c swoje role, nie dziwi nas więc wcale, że Aubade zainspirowała się właśnie tą kobietom.

 • Kolekcja Aubade inspirowana przez Romy Schneider

Jak twierdzi marka – jej niezapomniane role są źródłem wiecznej inspiracji. Tym bardziej nas to cieszy, ponieważ kolekcja, którą stworzyli jest na wysokim poziomie. Pokazuje wszystko to co w bieliźnie francuskiej jest najlepsze, poczynając od dobrej jakości materiałów, a kończąc na wzornictwie. W sposób szczególny przyglądnijcie się biustonoszom wykonanym z koronki: jest ona niezwykle misterna i delikatna. To właśnie ona jest charakterystyczna dla bielizny z Francji, można powiedzieć, że to ich znak rozpoznawczy. Gdybyśmy mieli wybierać najładniejszy model z całej kolekcji, to byłby naprawdę trudny wybór… Jednak nie możemy oprzeć się temu body z koronki! Jest niezwykle seksowne i wyrafinowane, a czerwona ozdoba między piersiami tylko dodaje całości pikanterii.

A czy wy czujecie klimat „Good Neighbor Sam” w tych doskonałych kompletach?

Komentarze [3]

  • wh0cd680287 clindamycin gel prozac generic phenergan 50 mg acyclovir propecia medrol 4mg levitra retin-a alli
  • 0
  • ładne, bardzo ładne, rzeczywiście body jest piękne!
  • 0
  • Body na ostatnim zdjęciu jest prześliczne, zresztą jak pozostała bielizna. :) Podobają mi się najbardziej wzorzyste aplikacje.:)

   Karolina H.
  • 0