Artykuł Bielizna

2012-03-13

Klasyczne piękno bielizny nocnej Welle

1

Marka Welle udowadnia, że klasyka również może być hot. Bieliznę nocną tworzy od ponad 30 lat, dzięki czemu posiada bogate doświadczenie, to zaś pozwala jej tworzyć propozycje dopasowane do kobiecych potrzeb i podkreślające jej piękno. W jej asortymencie znajdują się głównie koszulki i piżamy satynowe, od kusych, króciutkich po bardzo eleganckie, sięgające ziemi. Odnajdą tutaj coś zarówno kobiety młode jak również nieco starsze. Pomimo, że koszulki mają raczej tradycyjne kroje, to jednak są w nich elementy, które sprawiają, że można się w nich poczuć jak najbardziej seksownie. Jednym z nich jest umiejętne wykorzystanie koronek, tiulu i gipiury. W niektórych koszulkach w biuście wszyte są wstawki z tych właśnie materiałów, które prześwitując idealnie eksponują biust i sprawiają, że wygląda on bardzo kusząco. Krótkie koszulki mogą być idealnym wabikiem wieczorową porą, pozostawiając jednak uczucie subtelności, co dla kobiet może być bardzo ważne. Długie koszule świetnie sprawdzą się u kobiet dojrzałych, które są przywiązane do klasycznego, eleganckiego wizerunku bielizny nocnej. Welle w swoich kolekcjach stawia również na stonowane kolory jak czerń, biel, czerwień, kość słoniowa, róż czy fiołkowy.

 • Klasyczne piękno bielizny nocnej Welle

Komentarze [4]

  • Wkrótce sama na własnej skórze poczuję delikatną bieliznę, dzięki której sny z pewnością będą luksusowe.
   Wcześniej nie znałam tej firmy i bardzo żałuję.
   Dzięki Wam kochani mogłam zapoznać się z ofertą tej firmy.
   Bielizna nr 13 skradła mi serce.
  • 0
  • Mnie podobają się propozycje nr 9 i 13. Bardzo lubię delikatną bieliznę, a Welle wydaje się taka być. Również poszperałam troszkę na stronie producenta i kilka perełek rzuca się o oczy. :) fajnie, że dzięki konkursowi mogłam poznać kolejną, dobrą polską markę. :)
  • 0
  • taaaak, te koszule są zjawiskowo śliczne :))
  • 0
  • Wraz z informacją o konkursie wpadła mi nazwa tej firmy w oko i postanowiłam wyszukać trochę więcej informacji o niej na waszej stronie. Ze względu na wiek preferuję krótkie koszulki, w długich nie czuję się sobą, tutaj na prezentacji zauważyłam dwie pozycje które wpadły mi w oko - szczególnie seksowny numer 13 i łagodniejsza wrzosowa 5. Lecz na stronie "Welle" znalazłam jeszcze kilka innych propozycji które wpadły mi w oko - szczególnie taka pidżamka czarna dwuczęściowa, prześwitująca - czuję, że to będzie idealna połączenie komfortu, wygody jak i sexapeallu :)
  • 0