Kolekcja Bielizna

2011-06-19

Klasyczna elegancja strojów kąpielowych od Chanel

0

12 maja odbył się pokaz strojów kąpielowych cruise od Chanel. Wiadomo, w żaden rejs nie powinniśmy wyruszać bez strojów kąpielowych. Zaprezentowana kolekcja jest niewielka, ale mimo to nie mogliśmy przejść obok niej obojętnie. Tak jak i w kreacjach, tak i tu widzimy styl bardzo elegancki, ale mocny i graficzny. Zwracają uwagę kontrastowe kolory – czerni i bieli, klasyczne dla stylu Chanel. Stroje nie mają zbyt wielu ozdób ale ciekawa jest ich forma. Podobnie zabawę formą wykorzystała chociażby Clare Lopeman.

  • Klasyczna elegancja strojów kąpielowych od Chanel

Stroje od Chanel są nieco ascetyczne i proste, ale za to luksusowe i stylowe. Polityka takich znanych marek jak Chanel jest zazwyczaj taka, że wydają one kolekcje strojów kąpielowych późną wiosną/latem. W butikach pojawiają się one jednak dopiero w zimie. Wydaje się to dość dziwne, ale nie jest pozbawione logiki. Jak powszechnie wiadomo wielu ludzi decyduje się na wyjazd w tropiki właśnie zimą, kiedy pogoda doskwiera. Polecamy Wam dobrze się przyjrzeć tej kolekcji, bo nie ma tam nic do zarzucenia.

Komentarze [2]

    • Bardzo lubię połączenie bieli i czerni, jest to silny ale bardzo widowiskowy kontrast, który z pewnością zwraca uwagę otoczenia na osobę, która go nosi. Najlepszych ze wszystkich kostiumów jest ten z numerem dwa, wygląda niemalże jak kamizelka! Świetny pomysł!
    • 1
    • to jest prawdziwa klasyka, piękne, nie wiadomo co jest tak zachwycającego- ale zachwyca!
    • 0