Bodystocking

bielizna BodystockingBodystocking nie posiada na razie żadnej Polskiej nazwy, pomimo, że jest dostępne w większości internetowych sklepów z bielizną. Jeżeli jeszcze nie spotkaliście się z czymś takim to pokrótce opiszemy. Bodystocking zazwyczaj zakrywa prawie całe ciało, z wyłącznością głowy, dłoni i stóp. Oczywiście są również takie modele, które odsłaniają całe ramiona, albo takie które posiadają różnego rodzaju wycięcia. Jest uszyte z cienkiej siateczki, bądź częściowo lub w całości z koronek, prześwitujące. Czasami materiał przypomina ten wykorzystany w kabaretkach. Ponieważ opina ciało, wygląda niezwykle seksownie.


Bodystocking nie posiada na razie żadnej Polskiej nazwy, pomimo, że jest dostępne w większości internetowych sklepów z bielizną. Jeżeli jeszcze nie spotkaliście się z czymś takim to pokrótce opiszemy. Bodystocking zazwyczaj zakrywa prawie całe ciało, z wyłącznością głowy, dłoni i stóp. Oczywiście są również takie modele, które odsłaniają całe ramiona, albo takie które posiadają różnego rodzaju wycięcia. Jest uszyte z cienkiej siateczki, bądź częściowo lub w całości z koronek, prześwitujące. Czasami materiał przypomina ten wykorzystany w kabaretkach. Ponieważ opina ciało, wygląda niezwykle seksownie. Moglibyśmy to porównać do delikatnej pończochy oplatającej nas w całości. Jeżeli wciąż nie możecie sobie tego wyobrazić spójrzcie na zdjęcia.

Bodystocking nie jest bielizną, którą nosi się na co dzień, tylko na specjalne okazję. Jest to bielizna erotyczna, którą możesz zaskoczyć partnera, pod warunkiem, że nie jesteś zbyt nieśmiała. Podczas miłego wieczoru nie musisz męczyć się ze ściąganiem tego z siebie, ponieważ zazwyczaj bielizna ta jest wyposażona w otworek na miejscach intymnych. Często kobiety rezygnują z takich przebrań uważając, że jest to rzecz jednorazowa. Jednak cena nie jest wygórowana, w przeciętnym sklepie internetowym możemy nabyć już za 50 zł, a z pewnością będzie to miłe urozmaicenie, sprawiające że do waszej sypialni szybko nie zagości nuda. Jedynym minusem jest zazwyczaj niezbyt rozpięta rozmiarówka, na przykład S/M, L/XL czy rozmiar uniwersalny.