Biustonosz ciążowy

bielizna Biustonosz ciążowyOd innych odróżnia go przede wszystkim to, że jest wyjątkowo miękki i nie uciska piersi. Najczęściej wykonane są one z materiału bezszwowego, oraz bez fiszbin. Wyglądają trochę jak mocno przylegający top. Jednak w odróżnieniu od innych staników z tak miękkich materiałów, dobrze trzymają piersi, wtedy kiedy są one dużym obciążeniem dla naszego kręgosłupa. Zaletą tych staników jest również to, że nie deformują i nie odkształcają piersi. To wszystko aby podnieść komfort przyszłych matek.


Jak zapewne wszystkie kobiety doskonale wiedzą ciąża to okres wyjątkowy. Wraz z rosnącym w naszym brzuchu maluszkiem zmienia się całe nasze ciało. Widoczne jest to w sposób szczególny po piersiach, które muszą zostać przygotowane do karmienia. Zazwyczaj sporo zwiększa się ich objętość (nawet dwukrotnie), czasami również stają się obolałe. Aby uniknąć dyskomfortu w czasie trwania ciąży można zakupić odpowiedni biustonosz.

Od innych odróżnia go przede wszystkim to, że jest wyjątkowo miękki i nie uciska piersi. To jest bardzo ważne, gdyż w innym wypadku kanaliki mleczne mogą zostać zatkanie. Najczęściej wykonane są one z materiału bezszwowego, oraz bez fiszbin. Wyglądają trochę jak mocno przylegający top. Jednak w odróżnieniu od innych staników z tak miękkich materiałów, dobrze trzymają piersi, wtedy kiedy są one dużym obciążeniem dla naszego kręgosłupa. Zaletą tych staników jest również to, że nie deformują i nie odkształcają piersi. To wszystko aby podnieść komfort przyszłych matek.

Kolejnym krokiem dla matki jest zakupienie stanika do karmienia, popularnie nazywanego „karmnikiem”. Najważniejszą właściwością w tym rodzaju bielizny, jest możliwość odpięcia w każdej chwili miseczki Wygląda to mniej więcej tak, że rama materiału okala piersi, natomiast sam przód, jest odpinany dzięki specjalnym klipsom. To sprawia, że karmienie dziecka staje się o wiele łatwiejsze! Te biustonosze do karmienia często są pozbawione fiszbin. Są bardzo miękkie i wygodne, oraz co ważne występują w dużych rozmiarach. Nowoczesne modele są nie tylko bardzo funkcjonalne, ale też świetnie wyglądają.