Konkurs Bielizna

2012-04-24

Karnawał nocy letniej

0

Nie od dziś wiadomo, że kobieta zmienną jest. I każda z nas, choć ma swój styl, pragnie czasem zmienić się w kogoś całkiem innego. Dlatego kobiety, które znam, uwielbiają zabawy karnawałowe, kiedy to mogą pobawić się w przebieranki :) Producenci bielizny umożliwiają nam wcielenie się w nowe role nie tylko podczas karnawałowych imprez, ale również na co dzień, we własnej sypialni. Prześcigają się w pomysłach na nowe, oryginalne przebrania.

Możemy zmienić się, w kogo tylko zapragniemy: policjantkę, stweardessę, pielęgniarkę, a nawet panią Kapitan czy pokojówkę. Wybór jest ogromny, a niektóre przebrania mają różne warianty - krótsze, dłuższe, mniej lub bardziej zakryte. Każda z nas znajdzie na pewno coś dla siebie, a może uda się spełnić jakieś marzenie z dzieciństwa? Ja, kiedy byłam mała, chciałam być panią strażak i czekam z niecierpliwością, aż któraś z firm wpadnie na to, by taki strój wypuścić na rynek. Będę na pewno jedną z pierwszych kupujących!

Moje drogie Panie, lato to czas radości, mnie kojarzy się zawsze z odrobiną szaleństwa. Zaszalejmy więc, zajrzyjmy na www.sexy-lady.pl i zróbmy sobie "karnawał nocy letniej" z naszym partnerem. Zapewniam, że będzie wniebowzięty :)

Poniżej filmik, prezentujący większość z dostępnych w sklepie przebrań. Bawcie się dobrze!

Brak komentarzy