Artykuł Bielizna

2011-12-12

Kanadyjskie słodkości w sesji Alice in Sugarland

0

Tania Semper próbuje sprawić, że każda z nas stanie się księżniczką na co dzień. Aby to uczynić stworzyła portal eFashionista.ca. Jest to strona na której pokazuje wyjątkowe marki i sklepy kanadyjskie, które oferują produkty dla wyszukanych gustów. Mogą one zmienić zwykłe chwile w te pełne magii. Strona może być skarbnicą pomysłów przed świętami.

To co jednak zaskakuje i zachwyca nas, to środki, które użyła aby promować swój cel. Tworzy niezwykłe sesje zdjęciowe, które reklamują czasami kilka marek na raz, tak jak pokazywana tutaj przez nas Alice in Sugarland. Te zdjęcia zostały wykonane dzięki współpracy z Liya Amar i jej izraelskim brandem La Lilouche. Wykonane zostały we wnętrzach nowej cukierni Gateaulogie, która znajduje się w Montrealu.  O naszą uwagę konkurują niewątpliwie pyszne słodkości i nie mniej urocza luksusowa bielizna. Piękne kokardy na majtkach, biustonosze z falbanami i  opaski, wzbudzają w nas emocje. Udowadniają one, że zalotna dziewczęcość może być również sexy.

Tania Semper (30 l.) nad swoim projektem pracuje od ponad dwóch lat. Wiele pozytywnego zamieszania wprowadzała pokazując świetne zdjęcia, video oraz imprezy, z gatunku wysokiej mody. Były to nie tylko poważne rzeczy, ale również takie, które mogą nas rozbawić.

Jak mówi Tania, bycie „codzienną księżniczką” to coś, o czym marzyła od zawsze. A teraz będąc sobie sama szefem, może je realizować. Codziennie spotyka się z profesjonalistami, pokazuje najbardziej wyjątkowe produkty, spotyka wspaniałych ludzi i robi to co kocha! To oczywiście widać w efektach. Sesja zdjęciowa wyszła naprawdę spektakularnie i nie da się ukryć, smakowicie. Na koniec musimy dodać, pół żartem, że należy uważać, aby zbyt duża ilość zjedzonych babeczek nie zepsuła nam efektu jaki daje bielizna La Lilouche.

  • Kanadyjskie słodkości w sesji Alice in Sugarland

Komentarze [2]

    • ble, nie podoba mi się bielizna, zdjęcia: dziwne
    • 0
    • Jak słodko! Uwielbiam takie słodkości. Chociaż lubię też słodkie z pieprzem, niby aniołek, ale... ;)
    • 0