Artykuł Ciekawostki

2011-12-13

Kalendarz od Secrets in Lace na 2012 rok

0

Kalendarz to jeden z ulubionych gadżetów wydawanych przez znane marki. Jest nie tylko czymś praktycznym, może być również luksusowym dobrem dla wszystkich wielbicieli marki, lub wybranych i wyróżnionych. Najsłynniejsze kalendarze na świecie wydaje m. in. Pirelli czy Lavazza.  Podstawową zaletą kalendarza jest oczywiście dwanaście super profesjonalnych i często zaskakujących zdjęć.

W tym roku również Secrets in Lace postanowiło wydać swój oryginalny kalendarz na rok 2012. Tematyką stały się samoloty, takie z czasów wojny, oraz oczywiście piękne kobiety. Będzie to świetny prezent dla osób, które zafascynowane są lotnictwem i historią. Wszystko jak najbardziej w stylu retro, tak bliskim marce. Dziewczęta pozujące obok tych pięknych reliktów wojny ubrane są w bieliznę w stylu vintage, oczywiście stworzoną przez Secret in Lace. W oczy rzucają się tutaj powabne, klasyczne pończochy i pasy, satynowe haleczki i biustonosze. Część zdjęć jest czarno – biała, część zaś w normalnej gamie kolorystycznej.

  • Kalendarz od Secrets in Lace na 2012 rok

Za stworzenie sesji zdjęciowej odpowiedzialny jest Michael Malak, który jest najbardziej znanym fotografem mody pin-up. Wszystkie modelki są tutaj bardzo kobiece, z całą pewnością nie przypominają tego co widzimy na współczesnych wybiegach. Kalendarz można nabyć w serii zwykłej za 19,90 $, bądź limitowanej za 100$ na stronie internetowej Secret in Lace. Będzie to nie lada gratka dla kobiet i mężczyzn kochających urok pin up girl.

Komentarze [1]

    • Samoloty... piękne! Wspaniałe zdjęcia
    • 0