Artykuł Bielizna

2012-02-03

Jaka bielizna wyszczuplająca pod sukienkę?

1

Karnawał to czas zabawy, szaleństw, balów… czas kiedy chętniej sięgamy po sukienki, zarówno te galowe, jak i małą czarną. Często wyglądamy w nich oszałamiająco, ale równie często martwimy się, czy aby na pewno nasze kontury są gładkie. W końcu dobra i ładna sukienka to tylko połowa sukcesu! To co znajduje się pod nią, chociaż nie jest widoczne jest równie ważne.

Popatrzcie chociażby na gwiazdy hollywoodzkie ubrane w obcisłe suknie, jak myślicie, ich idealne figury klepsydry są dziełem matki natury? Nie jest to też kwestia drakońskiej diety. Praktycznie wszystkie aktorki i gwiazdy na imprezy galowe wybierają się bieliźnie wyszczuplającej. To ona sprawia, że ich talią jest szczupła, brzuszek płaski a linia biustu podkreślona.

Najbardziej znaną marką, która w gronie swoich klientów posiada bywalców czerwonego dywanu, jest Va Bien.  Firma ta jest znana z zupełnie nowego podejścia do kształtowania figury podczas oficjalnych imprez, w których Panie chętnie zakładają dopasowane odzienie. Jak mówi V-ce prezes marki – Greg Gimble, oni co roku obserwują co obecnie jest modne na ważnych imprezach, jakie suknie są noszone przez Panie, jaki mają wykrój pleców, czy kształt szelek. Później starają się dopasować bieliznę do tych wymagań, a jeżeli to trudne to starać się zminimalizować widoczność tej bielizny.

  • Jaka bielizna wyszczuplająca pod sukienkę?
Zdjęcia: Lingerietalk

Branża shapewear nie jest łatwa, gdyż kobiety marzą o idealnej figurze, ale tak aby nikt się nie zorientował, że to tylko zasługa bielizny korygującej a nie ich naturalne walory. Tutaj potrzebne są specjalistyczne rozwiązania. Nowojorska firma Va Bien wspiera figury celebrytów (i nie tylko) od przeszło 30 lat. Pomimo, że ich produkty często pojawiają się na czerwonym dywanie to mało kto widzi i docenia ich pracę.
Największy ruch można u nich zaobserwować przy zbliżających się galach. W tym roku modne są sylwetki niczym Kim Kardashian czy nawet Marilyn Monroe, czyli krągłości z wąską talią.

Wśród gwiazd, które ubiera Va Bien, są między innymi: Nicki Minaj, Sandra Bullock, Laura Bush, Kelli (Pan Am) Garner, Jennifer Love Hewitt, Alicia Silverstone, Joely Richardson i wiele więcej.  To ciekawa i różnorodna grupa, począwszy od odważnych artystek po konserwatystki. One wszystkie sięgają po bieliznę wyszczuplającą przy ważnych okazjach, aby dobrze wyglądać, a co za tym idzie dobrze się czuć. Popyt na tego typu bieliznę będzie zawsze, dopóty będą istniały różne oficjalne gale i imprezy, na których należy wyglądać perfekcyjnie.

Dzisiaj styl bielizny wyszczuplającej się zmienia, oferowane są coraz to lepsze i wygodniejsze rozwiązania. Jak jednak mówi Gimble, pomimo zmieniającej się wciąż mody, nadal popularny jest ich wyrób, który istnieje na rynku już trzy dekady. Jest to klasyczne body wyszczuplające, o lekkim już sznycie retro. Poniżej prezentujemy odpowiedni dobór bielizny korygującej do sukni, dzięki któremu będziecie się prezentowały w karnawale jak prawdziwe gwiazdy. Jeżeli Wasz portfel nie jest tak zasobny, jak gwiazd, to warto poszukać podobnych propozycji pośród firm na rodzimym rynku, jak chociażby Plie, czy Esbelt.

Komentarze [1]

    • bardzo ciekawy i pouczający artykuł :-)
    • 0