Artykuł Bielizna

2011-11-09

Jak uczynić ze swojej figury klepsydrę za pomocą gorsetu

0

Figura klepsydry jest uważana za jedną z najbardziej kobiecych, proporcjonalnych i pożądanych. Cieszy to z pewnością wszystkie Panie, które są jej dumnymi posiadaczkami. Te jednak, którym natura poskąpiła tych walorów nie muszą się martwić prymatem klepsydry. Za pomocą bielizny można zawsze cieszyć się sylwetką zbliżoną do ideału. W tej kwestii najbardziej oczywistym wyborem jest gorset.

Nawet gdy brak Ci jakiegokolwiek wcięcia w talii, z jego pomocą szybko je uzyskasz. Co więcej, jeżeli jesteś zdecydowana na regularne noszenie gorsetu, to po pewnym czasie może ukształtować Twoją sylwetkę na stałe. Wystarczy sznurować go dość ściśle. Po pewnym czasie będziemy mogły już przymierzać się do mniejszego rozmiaru. Za przykład niech będzie znana gwiazda Dita Von Tesse, czy Cathie Jung. Szczególnie ta druga, jest niezwykłym dowodem na to jak mocno można wyszczuplić naszą talię.

Większość z nas będzie preferowała oczywiście o wiele subtelniejsze efekty. Na uwadze też musimy mieć, że to jest długi proces, który trwa latami.  Jeżeli nie chcemy regularnie pracować nad naszą sylwetką warto zakładać gorset na specjalne okazję. Jeżeli naszym problemem są zaś wąskie biodra, tutaj z pomocą mogą przyjść nam specjalne figi. Najlepsze będą takie w stylu francuskim – krótkie pantalony, które mają nieco „bufiaste” nogawki. Ewentualnie mogą posiadać kilka warstw falbanek, to też doda biodrom objętości. Trzecim warunkiem uzyskania idealnych proporcji są szersze ramiona. Tutaj też jest wiele przydatnych tricków. Pomocne mogą nam się okazać strzępiaste ramiona, czy odpowiedni rodzaj dekoltu. Sprzyjające poszerzaniu są również jasne kolory i poziome paski. Jak widać każda z nas, z małą pomocą, może czuć się perfekcyjnie i tak też wyglądać.

 • Jak uczynić ze swojej figury klepsydrę za pomocą gorsetu

Komentarze [3]

  • przerażają mnie te talie osy, to jak powrót do przeszłości i tych miażdżonych żeber, brr
  • 0
  • Gorset fioletowy jets świetny..
   ale tylko on przypadł mi do gustu.
  • 0
  • Zdjęcie cztery obrazuje moje bieliźniane marzenie! PRZEpiękny komplet. Delikatny a zaraz zadziorny. Jestem ciekawa jakiej marki jest ta bielizna - pończochy są totalnie nietuzinkowe. Każda kobieta w takim zestawie poczułaby się ultraseksownie a jej partner zwariował by z zachwytu. Całość uzupełniona seksowną opaską sprawia że jest to dla mnie komplet idealny.
  • 0