Artykuł Bielizna

2011-12-21

Intymne prezenty na święta dla niej do 50 zł

0

Jak wiemy kupowanie prezentów to ogromny dylemat, ciężko utrafić w gust, czasami rozmiar. Lub w ogóle wpaść na jakiś pomysł. Jednak mimo to sprawianie przyjemności innym może być zupełnie miłe i przyjemne, jeżeli zrobimy to z głową. Naszym zdaniem, jeżeli jesteś w związku, lub w bardzo bliskich relacjach, możesz sobie pozwolić na coś z działu bielizny i nie tylko. Zobacz jakie prezenty możesz podarować innym, za tak niewielką kwotę, jak 50 zł.

  • Intymne prezenty na święta dla niej do 50 zł

1.  Woreczki zapachowe – idealne do szuflady z bielizną. Pięknie pachną, a dodatkowo odstraszają mole J. Wyciągnięte z takiej szuflady majtki i biustonosze wciąż będą utrzymywać ciekawy zapach. Koszt to ok. 10-20 zł.

2. Opaska na oczy do snu, to piękny i elegancki prezent. Przy okazji będzie strażnikiem naszego snu, gdy przeszkadza nam zbyt jasne światło. Można ją również zastosować do uatrakcyjnienia naszego życia erotycznego. Koszt to od ok. 40 zł.

3. Rajstopy w oryginalne wzory zadowolą każdą koneserkę popkultury. Świetnie będą się komponowały z prostą sukienką lub spódnicą. Aby nie było zbyt prosto warto zainwestować w awangardowe desenie. Koszt to ok. 50 zł.

4. Figi, szorty z seksownego tiulu i koronek podkreślą kobiecość. To bardzo intymny prezent, który z pewnością się spodoba Twojej wybrance. W zależności od temperamentu wybranki możemy wybrać wersję jasną lub ciemną. Cena od ok. 30 – 40 zł.

5. Bodystocking to bardzo odważny prezent… Ale może to właśnie najlepsza okazja abyście zrealizowali swoje fantazje? Cena to już od 40 zł.

 

Komentarze [2]

    • Uważam że bielizna to idealny prezent dla każdej kobiety, wystarczy tylko odpowiednio dobrać styl bielizny do upodobań partnerki. Osobiście bardzo cieszyłabym się gdyby mój mężczyzna podarował mi takie seksowne majteczki czy bodystocking, ale wiem że dla wielu kobiet byłby to zbyt wyzywający prezent, które mógłby wprawić je w zakłopotanie. Lecz z całą pewnością tym bardziej wstydliwym Paniom, można podarować nie prześwitującą koszulkę czy ładne zabudowane szorty. Również całkiem mądrym prezentem jest ofiarowanie po prostu... bonu podarunkowego , który każda Pani wykorzysta na to na co akurat ma ochotę. I problem z głowy!
    • 0
    • wyjątkowo ciekawe propozycje, nie pogardziłabym żadną z nich! : )
    • 0