Konkurs Bielizna

2012-07-15

Inspiruję Ewę Bien

0

Mam kilka pomysłów, które może natchną markę Ewa Bien w stwarzaniu następnej kolekcji.  Swoje inspiracje czerpałam nie tylko z przyrody, ale przede wszystkim śledząc najnowsze trendy w modzie.

Po pierwsze brakuje mi w asortymencie firmy bielizny „gładkiej”, ozdobionej jedynie po bokach np. koronką. Są to niewątpliwie uniwersalne modele, idealne pod topy, które zyskują coraz większą furorę. Również popularnością cieszą się, choć dostępność ich jest ograniczona, biustonosze gładkie w ozdobne motywy, np. wszechobecne kwiaty, utrzymane w delikatnej kolorystyce.

Warto, aby w kolekcjach zagościły na dobre neonowe kolory. Więcej różu, limonki, turkusu, ale również kobaltu, które zestawione byłyby na zasadzie kontrastu także z tradycyjnymi kolorami. Wyszedłby z tego niewątpliwie misz- masz- różowe miseczki z białymi akcentami a może kobalt z limonką w parze? Tutaj szczególnie chciałabym zwrócić uwagę na stworzenie jaskrawych strojów kąpielowych, bo wybieramy coraz odważniejsze kolory, aby olśniewać na plaży. To praktycznie jedynie miejsce, oprócz sypialni, w którym pojawiamy się w bikini. Myślę także, że przydałyby się kostiumy jednoczęściowe w jednolitych kolorach oraz minokini.

Zauważyłam również, że w e-sklepie Ewy Bien, najchętniej wybierane są modele w odcieniach ecru. Myślę, ze można poszerzyć asortyment o dodatkowe modele z beżu, nude oraz złota. A mi samej marzą się konkretne modele- ciemny fiolet przełamany jasnym oraz lawendowe miseczki, które jakby porastają srebrne krzaczki, otulając piersi. Chętnie widziałabym w kolekcji delikatnie i ostre zestawienia właśnie fioletu. Podobnie jak niego brakuje mi więcej ognistej czerwieni.

Stworzyłam kolaż wykorzystując zdjęcia topowych marek bieliźnianych, myślę, ze w ten sposób będzie łatwiej przedstawić moje pomysły. 

  • Inspiruję Ewę Bien

Komentarze [1]

    • Subiektywizm też czasem w cenie, jeśli jak tu, wartościowy i przemyślany...
    • 0