Kolekcja Bielizna

2011-09-22

Inspirowana Miss Saigon kolekcja Nicole Gill

0

Gdy zobaczyliśmy pierwsze zdjęcie z sesji zdjęciowej do najnowszej kolekcji Nicole Gill, pomyśleliśmy: zmysłowo! Pięknie! Dalej już tylko utwierdzaliśmy się w tym przekonaniu.

Inspiracją dla tych pięknych modeli bielizny była opowieść o niezwykłej miłości, z musicalu Miss Saigon. Zmysłowe bordo, połączone z czernią nadaje orientalnego tonu, a zarazem kojarzy się z namiętnością i pasją. Jak twierdzi Nicole, ta historia zawsze była gdzieś blisko niej, jest ona bardzo romantyczna a zarazem dramatyczna. Bielizna z tej koelekcji jest momentami bardzo seksowna i klasyczna, a czasami zupełnie awangardowa. Uszyta jest w głównej mierze z jedwabiu, łączonego z prześwitującą tkaniną, oraz wyrafinowanymi koronkami. Wśród modeli znajdziemy typowe teddy, ciekawe pasy do pończoch, halki, koszulki, szlafroki, gorsety czy komplety składające się majtek i stanika. Miękko spowijająca tkanina doskonale się sprawdza w sypialni, a do tego wygląda nad wyraz kusząco. Naszą uwagę zwrócił też pas do pończoch, ozdabiany falbankami. Ta utworzona z materiału faktura miękko odbija światło, sprawiając, że ta bielizna jest elegancka i nieco figlarna.

  • Inspirowana Miss Saigon kolekcja Nicole Gill

Nicole Gill zadbała również o odpowiednią otoczkę – piękne zdjęcia, wśród ogrodów, oraz modelkę, która kusi kobiecymi krągłościami. Tematyczny zbór bielizny z pewnością przyniesie projektantce rzesze nowych fanów. Jej styl jest bardzo wysublimowany i jedyny w swoim rodzaju, a większość pracy wykonywana ręcznie, z doskonałych materiałów. Jej marka pokazuje, że na dłuższą metę warto iść swoją drogą i zamiast współpracy ze znanymi firmami stworzyć coś swojego, co będzie niepowtarzalne.

Komentarze [2]

    • nie w moim stylu, lecz jeśli bym taką posiadała to nie leżałaby bezczynnie w szafie:)
    • 0
    • nie podoba mi się, zbyt awangardowe na mnie
    • 0