Artykuł Bielizna

2011-08-24

Hot summer: gorąca sesja zdjęciowa w Marie Claire

0

Lato już powoli przemija, warto więc „podgrzać” atmosferę. Z pewnością takie zadanie mogą pełnić prowokacyjne zdjęcia w sesji zdjęciowej przedstawiającej największe trendy. Sesja ta umieszczona była w Hiszpańskiej wersji tygodnika Marie Claire. Elementy, które dominują w tej sesji to etniczne ozdoby, indiańskie frędzle, białe i czarne elementy bielizny wyglądające jak dziergane przez nasze babcie i opalona skóra. Połączenie tych wszystkich elementów, oraz charyzmatyczna modelka dają wizerunek na wskroś seksowny. Nie oprze się mu żaden mężczyzna!

Główną bohaterką zdjęć została Regina Feoktistova, kobieta o pięknych, gęstych włosach świetnej figurze. Wszystkie ujecią przedstawiają ją w zmysłowej pozie, ozdobionej piórkami, wstążkami i innymi elementami nadającymi jej „dzikości”. Nie bała się nawet pokazać swojej nagości i wystawić jej na gorące słońce, piasek i wiatr. Dzięki jej profesjonalizmowi sesja wypadła naprawdę świetnie. Nieco indiański klimat zdjęć sprawia, że modelka wygląda wyjątkowo swobodnie i kojarzy się z naszymi marzeniami o bezgranicznej wolności. Piękna jest również bielizna, misterne sploty okrywające ciało, oraz mnóstwo detali idealnie nadadzą się dla kobiet pewnych siebie i odważnych. Tkaniny są bogato drapowane a mimo to ładnie układają się na ciele. Do takiej stylizacji złożonej z kostiumu o naturalnych barwach i dzierganych sukienek można jeszcze dodać dużo ozdób etno, takich jak na zdjęciach i już uzyskujemy naprawdę oryginalny styl.

 • Hot summer: gorąca sesja zdjęciowa w Marie Claire

Komentarze [3]

  • gorąca sesja w chłodnych barwach, mistrzostwo świata
  • 0
  • Faktycznie temperatura wzrasta od samego patrzenia! Oryginalna bielizna, jednak większą uwagę przyciąga sama modelka i sesja, niż to co ma na sobie.
  • 0
  • uhhh oglądając te zdjęcia zrobiło mi się gorąco ;)
  • 0