Kolekcja Bielizna

2011-12-02

Gorsety Miss Katie - pomysł na nietypowy Sylwester

0

Zmysłowy czar burleski nie jest dzisiaj tak odległy. Jest wiele pomysłów by wskrzesić modę retro, w wydaniu znanym nam z chociażby słynnego Moulin Rouge. Jednym z nich jest ubranie oryginalnego gorsetu, o bardzo modelujących właściwościach. U nas opisywaliśmy już gorsety Maya Hansen, jednak nie jest to jedyna tego typu marka.

Dziś mamy okazję przedstawić kolekcje Miss Katie. Jest ona wyjątkowa pod wieloma względami. Inspiracją do stworzenia tych modeli był styl vintage, pin up ale też fetysz dotyczący gorsetów, zabarwione awangardą. Już na pierwszy rzut oka widać, co w szczególności inspiruje projektantkę – jak styl marynarski, oraz klasycznej pensjonarki. Tutaj niezbędne są kolory: czarny, kremowy, granatowy. Gorsety posiadają stalowe fiszbiny, dzięki czemu na długo zachowują odpowiedni kształt. Ciekawe są dodatki, którymi są one przyozdabiane. Wśród nich znajdziemy kokardki, koronki, ozdobne lamówki. Oprócz gorsetów w kolekcji znajdują się sukienki, o kroju wyszczuplającym talię.  Wszystko z klasycznym wdziękiem i urokiem charakterystycznym dla Miss Katie. Warto zwrócić uwagę w szczególności na jeden model, przeznaczony na uroczystość ślubną. Jest on niezwykle ozdobny – wykonany z naturalnego jedwabiu, z kaskadą delikatnych koronek. U góry ozdabiany kontrastowymi kokardkami i wstążeczkami. Ciężko się w nim nie zakochać…

Tak jak i w większości projektów Miss Katie. Gorsecik można nabyć w sklepie internetowym, za niebagatelną sumę 550 funtów.

  • Gorsety Miss Katie

Komentarze [1]

    • wow, bardzo dobre stroje, bez tej tandety i kiczu!
    • 0