Kolekcja Bielizna ślubna

2011-11-08

Gorset ślubny w stylu klasycznym od Maya Hansen - wiosna/lato 2011

0

Dzień naszego ślubu to moment, w którym jesteśmy skłonne wydać nawet dużą kwotę, aby wyglądać doskonale. Chcemy zachwycać wszystkich gości, a w szczególności swojego przyszłego męża. Czasami decydujemy się na nowoczesne suknie, innym razem stawiamy na klasykę. Ponieważ jest to jedna z najbardziej istotnych chwil życia, warto zastanowić się gorsetem, do którego będziemy dopasowywać resztę. My polecamy profesjonalne, a zarazem bardzo klasyczne gorsety Maya Hansen. Mogą stać się niezwykłym dopełnieniem Twojej kreacji, a także początkiem nocy poślubnej. Takie gorsety ślubne Maya Hansen widzimy chociażby w kolekcji wiosna-lato 2011. Te modele są w bardzo klasycznej wersji, mają stalowe fiszbiny, które mocno modelują i redukują talię. Doskonałej jakości materiały, oraz świetne wykończenia są niebywałymi atutami. Możemy wybierać pomiędzy modelami dość uproszczonymi, jak i tymi bogato zdobnymi.

W kolekcji Chantilly Dreams 2011 znajdziemy piękne gorsety w kolorze czystej bieli ozdabiane ślicznymi, francuskimi koronkami, oraz innymi dodatkami jak: sznury perełek, kotyliony, kokardki. Maya Hansen zwyczajowo do swoich kolekcji wprowadza nieco groteski i ironii, tak było i tutaj. Pyszniące są na tkaninie plisowane wachlarze z gipiury? Czemu nie! Jest jednak kilka modeli, które spodobają się również Panią preferującym styl klasyczny, delikatny i bardziej skromny. Nam bardzo się w tej kolekcji spodobał gorset, który od góry wykończony jest muślinową tkaniną w delikatne hafty. Posiada on lekko bufiaste rękawy i w całości pokryty jest koronkami. To bardzo wyrafinowana propozycja w stylu vintage.

 • Gorset ślubny w stylu klasycznym od Maya Hansen - Chantilly Dreams 2011

Kolejną kolekcją w której możemy znaleźć gorsety ślubne jest Lace Wings 2011. Niektóre z modeli są wykonane z satyny, inne zaś całe pokryte koronką. Tutaj znajdziemy również bardziej wyraziste propozycje, jak gorset z piórami marabuta, czy z wyraźnymi podwiązkami. Jeżeli nie chcemy standardowej modeli w kolekcji jest również kilka modeli w kolorze beżowym, czy kremowym. Możemy więc wybierać w tych luksusowych gorsetach, decydować czy chcemy wyglądać nieco ekstrawagancko, czy raczej prosto i skromnie; cieszyć doskonałą figurą – szczególnie, że gorsety te są dostępne w Polsce!

 • Gorset ślubny w stylu klasycznym od Maya Hansen - Lace Wings 2011

Komentarze [3]

  • Nie lubię gorsetów bez ramiączek, a poza tym trzeba mieć jakiś tam biust, żeby dobrze w nim wyglądać. Jest kilka ciekawych modeli, ale większość jest zbyt ekstrawaganckich, a te wielkie rękawy z bufkami w ogóle mi się nie podobają.
  • 0
  • Według mnie- zbyt ekstrawaganckie, zwłaszcza te z piórami ; )
  • 0
  • Uwielbiam gorsety, są ponadczasowe, może nie na każdą okazję, ale warto chociaż jeden w swojej garderobie posiadać - pasują na nocne wypady na imprezę jak i pod białą koszulę do pracy i oczywiście do sypialni. Gorset numer 5 z pierwszej prezentacji jest piękny, szczególnie te kokardki na dole. Po za tym dzięki gorsetowi kobieta , która jest totalnie pozbawiona talii może ją mieć!
  • 0