Artykuł 18+

2010-11-10

Gorset do fetyszu

0

O gorsetach na stronach projektu o bieliźnie pisaliśmy już wielokrotnie. Tym razem do tematu postanowiliśmy podejść od tej bardziej tajemniczej, niekiedy nawet mrocznej strony. Gorsety oprócz zastosowań medycznych i związanych z modą mogą być także używane przez osoby zainteresowane tematyką BDSM i fetyszu do odbywania praktyk seksualnych!

Czarny lub czerwony gorset może być używany przez fetyszystów w sposób dwojaki. Gorset zakładać może osoba nazywana przez fetyszystów dominującą lub też uległą. Najczęściej spotykany jest jednak przypadek pierwszy. Kobieta ubrana w wysokie buty na obcasie, z pejczem lub szpicrutą ubierana jest w gorset, aby zamienić się w Dominę (Dominatrix itp.). Strój ten jest nieco przerażający, zdecydowanie zwiększa dominację kobiety. Co ciekawe, musi on być odpowiednio luźny, mocno zbudowany, aby powiększać przed osobami uległymi oblicze Dominy. W praktyce wygląda to mniej więcej tak:

Gorset do fetyszu

Gorset do fetyszu

Gorset do fetyszu

Gorset do fetyszu

Gorset do fetyszu

Gorset do fetyszu

Gorset do fetyszu

Gorset do fetyszu

Gorset do fetyszu

Gorset do fetyszu

Gorset do fetyszu

Przeciwnym rodzajem gorsetu jest gorset dla osób uległych. Wyposażone w przeróżne ozdoby tj. kolce, niezwykle obcisłe – krótko mówiąc mające sprawiać ból osobie go noszącej. Najlepiej przy każdym wykonywanym ruchu. Mamy nadzieję, że nie przerażą Was przykładowe zdjęcia gorsetów dla uległych...

Gorset do fetyszu

Gorset do fetyszu

Komentarze [8]

  • Gorsety dla dominatrix głównie by mnie rozśmieszyły. Tylko ostatni wygląda w miarę poprawnie. Te dla uległych są wogóle nie do przyjęcia. Moja kuzynka ma kilka. Redukcja w talii zaledwie 3 cale, ale uwierzcie! Diablo to poprawia figurę. Gdyby nie cena, ona by kupiła również prawdziwy, do stałego noszenia. Ja jestem raz dominujący i raz uległy. To zależy od kobiety. Nigdy nie ulegam kobiecie, której nie ufam, a typowe dominatrix nie wzbudzają mojego zaufania, lecz mnie śmieszą.
  • 0
  • uwielbiam gorsety, mimo że znam ich historię;/
  • 0
  • historia gorsetu jest tak sadystyczna, że trudno się dziwić takiemu zastosowaniu ;)
  • 0
  • Czarny lub czerwony gorset może być używany przez fetyszystów w sposób dwojaki. Gorset zakładać może osoba nazywana przez fetyszystów dominującą lub też uległą. Najczęściej spotykany jest jednak przypadek pierwszy. Kobieta ubrana w wysokie buty na obcasie, z pejczem lub szpicrutą ubierana jest w gorset, aby zamienić się w Dominę (Dominatrix itp.). Strój ten jest nieco przerażający, zdecydowanie zwiększa dominację kobiety. Co ciekawe, musi on być odpowiednio luźny, mocno zbudowany, aby powiększać przed osobami uległymi oblicze Dominy. - mhmmmm taka wizja jak najbardziej :) DOMINA to jest coś ! :) wole jednak kobiete w wersji dominujacej :) to chyba zalezy od punktu widzenia kazdej osoby i sposobu bycia :) co do komplecikow to dla mnie tez numerem 1! jest ten z rekawiczkami! nawet ja skusilabym sie na jego posiadanie :) zreszta pejcz kajdanki czy smyczka tez fajna sprawa nie koniecznie trzeba uzywac tego w sposob agresywny :p czy bolesny :) a zreszta kto co tam lubi! :)
  • 17
  • Gorseciki ładne jak dla kogo :) na pewno nie jeden facet taki styl lubi ale nie mój mąż
  • 2
  • Mnie tak jak avikusię przerażają gorsety dla kobiet uległych. Zdecydowanie bardziej w moim guście są gorsety w typie Domin. Gorset z pierwszego zdjęcia od góry, piątego oraz ostatni podobają mi się najbardziej. Czy założyłabym??? Nie wiem, potrzeba do tego sporej dozy odwagi a nie wiem czy mam jej na tyle dużo.
  • 35
  • Kolekcja zupełnie nie w moim guście.Jedyny model, który przypadł mi do gustu to ten z różowymi aplikacjami
  • 4
  • Zdecydowanie bardziej podobają mi się gorsety dla Domin. Te gorsety dla uległych są dla mnie ciut przerażające i kojarzą mi się z totalnym masochizmem, więc chyba nie odważyłabym się na założenie czegoś takiego. Dla mnie numerem jeden wśród zaprezentowanych modeli jest czarny, lateksowy, wiązany gorsecik z rękawiczkami.. mogłabym się kiedyś zastanowić nad zakupem takowego ;)
  • 28