Artykuł Ciekawostki

2011-08-19

GlobLove na rzecz kobiet na całym świecie!

0

Marzeniem Liana Arminian było poprawienie życia kobiet nie tylko w zakresie ich romansów. Owszem bielizna z tym zadaniem też doskonale sobie poradzi, ale za jej produkcją stoi szczytny cel. Marka dopiero debiutująca dostała nazwę GlobLove, nawiązującą do globalnej miłości. Wprowadzona w Montrealu rozpoczęła współpracę z agencją mikropożyczkową FINCA International, która udziela pożyczek dla kobiet rozpoczynających swój biznes w najbiedniejszych częściach świata. W późniejszym okresie marka chciała by oddawać część swoich zysków (od 5%-20%) na FINCA, aby przyczynić się również do sukcesu innych kobiet.

Dla Arminian współpraca z tą właśnie agencją, jest wynikiem podróżowania po świecie, oraz odwiedzania najbiedniejszych krajów, dzięki pracy agenta dla różnych marek. W Chinach spędziła aż trzy lata, dla tego tak mocno chciała by skoncentrować się również na krajach azjatyckich. Po powrocie postanowiła rozpocząć własny biznes, oraz współpracę z organizacjami działającymi non profit (charytatywnie) na rzecz trzeciego świata. Wybór padł na FINCA, którego wielkimi entuzjastami są Natalie Portman i Zoe Saldana.

 • GlobLove na rzecz kobiet na całym świecie!

GlobLove daje możliwość pokazania poparcia takiej akcji, poprzez zakup najintymniejszej część garderoby jaką jest bielizna. Daje możliwość tysiącom kobiet, aby uwierzyły w własne siły i zbudowały własne źródła zarobku. Pierwsza z kolekcji wydana przez markę nazywa się Film Norir, jest 40 różnych modeli bielizny luksusowej, ale nie drogiej. W linii znalazły się uwodzicielskie body, halki, biustonosze i majtki, często z przeźroczystych tkanin zdobionych koronkami oraz haftami, wyroby pończosznicze oraz drobne akcesoria. Liana Arminian opracowała również strategie sprzedaży, która pozwoli uniknąć jej zbędnych kosztów. Jej produkty będzie można zamawiać tylko poprzez stronę internetową. Na sklepy stacjonarne z pewnością będzie trzeba poczekać. Oglądając zdjęcia lookbook możemy się przekonać, że to naprawdę zalotna kolekcja, nieco w stylu vintage. Mimo, że zdjęcia są czarno białe, to komplety będą dostępne również w jasnych, pastelowych kolorach. Więcej o organizacji FINCA znajdziecie na ich stronie.

Komentarze [4]

  • wh0cd925639 levitra levaquin albenza buy citalopram celexa
  • 0
  • wh0cd2523823 doxycycline tretinoin
  • 0
  • W oko wpadły mi body - zdjęcie 9 i 10 - czarna koronka, blisko ciała - mój mężczyzna by oszalał!
  • 0
  • nie wiem czy dobrze, zrozumiałam, ale to jest promowanie kredytów? kredyty to nie jest dobry sposób na prowadzenie biznesu :(
  • 0