Artykuł 18+

2011-08-06

Fotografia erotyczna w konkursie Saucy Snap z Honey Bridette

0

Honey Bridette to australijska sieć butików o tematyce erotycznej. Dorównuje praktycznie Ann Summer i podobnie jak oni ma duży wybór asortymentu. Całkiem niedawno wpadł na pomysł sprytnej promocji za równo swoich sklepów jak i uczestników. Konkurs miał mieć dość proste zasady, uczestnicy mieli przesyłać zdjęcia z wykorzystaniem bielizny i gadżetów z butiku Honey Bridette. Jak się okazało wynik przerósł oczekiwania. Pojawiło się całe mnóstwo zdjęć, przesiąkniętych erotykom i naprawdę dobrych. Niektóre z nich są na tyle odważne, że nawet Agent Provocatour mógł by je odrzucić jako zbyt prowokujące.

Nagrodą w konkursie ma być 1000$ dla najlepszego autora zdjęć. Jego prace pojawią się również na drukowanych plakatach Honey Bridette, co jest dobrym początkiem dalszej kariery. Również Honey Bridette nie traci na tym konkursie, poczynając od zwiększenia sprzedaży, kończąc na posiadaniu świetnej jakości zdjęć. Bielizna, która przeważa na zdjęciach to ta w stylu peek a boo, satynowe komplety, pasy i pończochy. Dodatki nie mniej pikantne jak chociażby maski czy szpicruty. Do finału zostało wytypowanych 25 zdjęć, na które można było głosować poprzez facebooka, lub stronę internetową Honey Bridette. Te zdjęcia zaskoczą nawet najbardziej otwartych. Jak zauważyliśmy w konkursie wzięli udział nie tylko amatorzy, ale również doświadczeni fotografowie, którzy mieli świetną zabawę podczas przygotowywania sesji i dopracowywania jej szczegółów. Zresztą sami zobaczcie wynik tej pracy!

 • Fotografia erotyczna w konkursie Saucy Snap z Honey Bridette

Komentarze [3]

  • Zdjęcia aż kipią erotyzmem, za to największy plus autorowi zdjęć.
  • 0
  • Intrygujące fotki, ale widać że jest to sztuka, nie zwykły "pusty" erotyzm
  • 0
  • rewelacja !!! styl pin up girls jest teraz coraz częściej spotykany w trendach kobiecego piękna , chociaż łatwo jest go uczynić karykatura w przypadku tych zdjęć osiągnięto mistrzostwo !!! do tego cała otoczka pełna erotyzmu i drapieżnego seksapilu , powodują ,że z chęcią sięgnęłabym po każdy z prezentowanych kompletów czy elementów bielizny :))no może oprócz szpicruty ;)))) podsumowując projekt jest strzałem w dziesiątkę !!!
  • 1