Artykuł 18+

2011-08-07

Erotyka z paryskiego Vogue

0

Ostatnio obserwujemy pewien trend, połączenie wysokiej mody z wyrafinowaną erotyką. Cała koncepcja dąży do tego aby fragmenty odzieży couture łączyć z elementami bielizny, która powszechnie uważana jest za fetysz, symbol seksualności.

Mówimy tutaj o tych odważnych elementach, które mimo wszystko są bardzo szykowne i luksusowe: szpicruty, opaski na oczy, klasyczne nylonowe pończochy i pasy. Niegrzeczny klimat podkreśla ekskluzywna bielizna marek Lascivious, Maison Close, czy Bordello. Nieprzemijający urok vintage w nowoczesnej odsłonie prezentowany na tych zdjęciach to styl od Vogue prosto z Paryża. Za zdjęcia odpowiedzialny jest doskonały fotograf Steven Klein. Modelka, która wzięła udział w tej niezwykłej sesji to Lily Donaldson.

  • Erotyka z paryskiego Vogue

Co możecie z tej sesji wykorzystać w swoim stroju? Na pewno każda kobieta będzie się pięknie prezentować w pończochach, jeżeli nie lubisz zabawy z pasami (chociaż to niewątpliwie dodaje powabu) to wybierz te samonośne. Również prześwitujący biustonosz będzie miłym urozmaiceniem, kto powiedział, że w łóżku zawsze musimy być nadzy?

Komentarze [2]

    • Ogromny plus za zdjęcia, myślę że fotograf uzyskał zamierzony efekt. A co do bielizny, no cóż przecież nie wszystko musi mi się podobać. :)
    • 0
    • pani na czwartym zdjęciu wygląda patetycznie, jakby była pomnikiem erotyzmu ; )
    • 0