Kolekcja 18+

2011-04-11

Elise Aucouturier – we francuskim stylu

1

Piękna, delikatna i kobieca, tak w kilku słowach. Kolekcja bielizny od francuskiej projektantki Elise Aucouturier wiosna-lato 2011 to nieodparcie lekkie i przewiewne kompleciki, przeznaczone dla kobiet, które pragną nosić się w niewymuszonym stylu paryżanek.

Urodzona w Paryżu Elise Aucouturier uruchomiła własną linię bielizny  w 2001 r. W swoim życiorysie ma już projektowanie dla dużych marek, takich jak Christian Dior. Chociaż kolekcja utrzymana jest w nowoczesnym u eleganckim stylu, nie ma w sobie nic z krzykliwości. Miękkie barwy i delikatne koronki przesądzają o jej kobiecości.

Kompelciki wydają się być idealne na lato. Musimy pochwalić, że mimo delikatności tej bielizny, to nie jest ona typowo dziewczęca . Poszczególne elementy kolekcji można nabyć oddzielnie. Dzięki temu można dowolnie miksować wzory i kolory, aby uzyskać najwygodniejsze połączenie.

 • Elise Aucouturier – we francuskim stylu

Na uwagę zasługują modele z pięknej przezroczystej tkaniny, ozdabianej koronkami. Nie pozostawia ona zbyt wiele do ukrycia Popiele mogą nieco rozjaśnić nasze szafy, uciekając od tradycyjnej czerni. A jeżeli jednak wolałybyśmy coś ciemniejszego – to z tej samej serii marka proponuje czarną koszulkę z dekoltem w szpic.

Oprócz komplecików bielizny w kolkecji znajdziemy m. in. tunikę w kolorze kości słoniowej. Idealną zarówno aby rano wyskoczyć po bagietki, na spacer koło morza… Jak i na gorącą noc ;) Rzecz niezwykle wszechstronna!

Nabywając kolekcje marki Elise Aucouturier w sklepie internetowym, możemy odświeżyć swój buduar o elegancki francuski styl.

Komentarze [5]

  • Bielizna, która utrzymuje piersi w stanie naturalnym 9 czytaj wiszącym) nie jest moją ulubioną, toteż prezentowane okazy nie podobają mi się. mam wrażenie, że modelka na 2gim zdjęciu prezentuje podomkę.
  • 1
  • @monika, chyba tak też sądzą modelki ; )
  • 0
  • Sama nie wiem jak interpretować tą kolekcję. Z jednej strony dałabym szansę kompletowi z ostatniego zdjęcia, bo wydaje się być dziewczęcy i wygodny, ale reszta propozycji wygląda na niedbale wymyślone z potrzeby stworzenia czegokolwiek. Koronki z pierwszego zdjęcia, które są motywem przewodnim kolekcji zupełnie mi się nie podobają. Nie obrażając projektantów propozycje te są "bezpłciowe", nie wzbudzają żadnych emocji, są mi zupełnie obojętne i nieciekawe.
  • 13
  • te koszulki ratuje piękna , niesamowita koronka...uwodzicielska i delikatna ...na samo spojrzenie niebiańsko miękka...kolorystyka bez krzykliwości , stonowana...ale muszę przyznać, że może nie trafić do gustu każdej kobiecie...
  • 3
  • Kolekcja mało atrakcyjna stylistycznie w mojej opinii. Koszulki przypominają mi worki, z tą jedynie różnicą, że są ozdobione koronkami lub haftami. Nie przemawia do mnie ani kolorystyka ani fason - a to przecież jedne z najbardziej istotnych elementów bielizny. Z pewnością nie zdecydowałabym się na zakup produktów z tej kolekcji.
  • 0