Kolekcja Bielizna

2011-12-29

Elegancja inaczej – Lise Charmel zima 2011/2012

0

Dziś przedstawiamy Wam najnowszą kolekcję Lise Charmel na zimę 2011/12… Musimy przyznać, że jest ona niezwykle inspirująca! Możemy w niej znaleźć kilka segmentów z odmiennymi motywami przewodnimi. Można powiedzieć, że ta bielizna jest elegancka i klasyczna, ale z pewnością nie nudna, co jest widoczne po obfitości wzorów i ścierających się trendów.

Lise Charmel w tym sezonie proponuje nam gamę kolorystyczną składającą się z czerni, bieli, czerwieni, granatu i szarości. Już na pierwszy rzut oka widać, że to bardzo tradycyjna paleta. Skojarzenia, które mają nam się nasuwać patrząc na bieliznę powinny krążyć wokół elegancji, klasyki, kobiecości i nieprzemijającego uroku.

W kompletach zastosowano tradycyjne detale i ozdoby. Przede wszystkim ścierają się dwie tendencje – duże, wyraźne hafty kontra drobne, delikatne koronki. Te pierwsze są bardzo wyraziste, czasami w kontrastowych barwach. Przypominają nieco tradycyjne wyroby ludowe. Koronki widoczne natomiast są w większej części kolekcji, przeplatają piżamy, zdobią koszulki, biustonosze i majteczki. To bardzo modny trend tego sezonu, sprawia, że każdy komplet wydaje się być nieco ulotny, delikatny i dekadencki.

Najodważniejszą częścią kolekcji z całą pewnością jest ta koloru krwistoczerwonego. Odważnej barwie towarzyszą skąpe kroje czy ciekawe cięcia. Większa część modeli jest uzupełniana wstawkami z haftowanego tiulu, który jest seksowny i prowokujący. Taka bielizna świetnie sprawdzi się w świątecznych i sylwestrowych warunkach. Kiedy będzie miała okazję kusić i dodawać Ci odwagi.

 

 • Elegancja inaczej – Lise Charmel zima 2011/2012

Komentarze [3]

  • wh0cd4075968 continue erythromycin tamoxifen buy erythromycin without prescription
  • 0
  • piękne kwiatowe zdobienia, majstersztyk
  • 0
  • Uwielbiam koronkową bieliznę, czuje się w niej niezwykle kobieco i seksownie. Lisa Charmel to prawdziwy luksus, póki co dla mnie nieosiągalny, same majteczki z tej kolekcji zaczynają się dopiero od... prawie 300 złotych. Może sobie kiedyś na nią pozwolę. ;-)

   Karolina H.
  • 0