Artykuł Bielizna

2011-03-08

Dzień Kobiet

0

Dzień Kobiet

Drogie Panie, z okazji Dnia Kobiet życzymy, abyście zawsze były radosne, i konsekwentnie mogły realizować swoje marzenia, również te o luksusowej i wygodnej bieliźnie.

Każda kobieta ma prawo czuć się pięknie i swobodnie, więc życzymy Wam aby wasza bielizna była zawsze niczym wasza druga skóra, pomagała Wam czuć się seksownie i kobieco, i aby nigdy
żadna nie stawała się powodem frustracji ;)

Komentarze [8]

  • wyścig w aktywności trwa! życzę redakcji dużo szczęścia na każdy dzień roku!!
  • 0
  • Ja co prawda już po dniu kobiet, ale... życzę wam, abyście każdego dnia miały swój prywatny dzień kobiet :) aby wszyscy odnosili się do was zawsze z miłością i szacunkiem i abyście wy tak się odnosiły do siebie. Życzę Wam, abyście potrafiły przymknąć oko na swoje niedoskonałości i potrafiły dostrzec swoje zalety. Każda z nas jest piękna i życzę Wam, żebyście nigdy o tym nie zapomniały :) a... i oczywiście duuuuuuuuużo fajnej bielizny, bo to podstawa :) nasza druga skóra, oby zawsze poprawiała nam humor :P
  • 2
   • ags
   • 2011-03-09
  • Dziękuję pięknie redakcji za życzenia :)
   Generalnie nie lubię tego swięta, byc może dlatego iż pamiętam czasy, kiedy to Dzień Kobiet świętowali... wszyscy mężczyźni. To były smutne czasy w smutnej komunistycznej Polsce. Cieszę się, że dziś jest jak jest.
   Wszystkim Paniom na dziś i na każdy dzień roku - niech na Waszym niebie zawsze świeci słońce :) Dużo szczęścia :*
  • 15
  • KOBIETKI ACH KOBIETKI :))) W TYM NASZYM DNIU ŻYCZĘ NAM WSZYSTKIM ...UMIEJĘTNOŚCI ROZGONIENIA KAŻDEJ BURZOWEJ CHMURY ZNAD GŁOWY , JASNYM USMIECHEM PRZEGONIENIA KAŻDEGO SMUTKU I PROBLEMU ...A DO TEGO TYLKO SPOKOJU , RADOŚCI PRZYPRAWIONYCH OGROMNĄ SZCZYPTĄ PRAWDZIWYCH PRZYJAŹNI I MIŁOŚCI ...A NAM BABECZKOM Z OSTRYM STANEM OBŁĘDU BIELIŹNIANEGO ;))) , ŻEBY W NASZYCH PRZEPASTNYCH SZUFLADZISKACH ZNALAZŁO SIĘ WSZYSTKO TO , CO PRZYPRAWI NAS I NASZYCH FACETÓW O ANIELSKI I DIABELSKIE USMIECHY NA TWARZY :))) NIECH KAŻDA Z NAS NOSI CUDA BIELIŹNIARSKIEJ MODY I BEZ ZNACZENIA NA ROZMIAR , CZUJE SIĘ NAJPIEKNIEJSZĄ I NAJSEKSOWNIEJSZĄ DZIEWCZYNA NA ULICY..CZY W BARCELONIE CZY W KRAKOWIE ;))BĄDŹMY DUMNE ZE SWOICH CIAŁ ( PEŁNA ZGODNOŚĆ Z AVIKUSIĄ I JEDYYNĄ :) ) WIĘC BĄDŹMY SEKSOWNE NA WIOSNĘ ...NO A POTEM JUŻ NA CAŁY ROK ;P

   ..NO TO KOBIETKI JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO NAAAAAAAAAAAJLEPSZEGO :)****
  • 5
  • Dzień dobry drogie Panie, ja też korzystając z okazji chciałbym życzyć wszystkiego najlepszego, spokoju, i radości, abyście były drogie Panie adorowane i otaczane miłością. :)
  • 1
  • Jedyyna pięknie to ujęłaś :) Opowiedzcie, czy macie już na dzisiaj jakieś plany, tak aby uczcić ten wyjątkowy dzień?

   Avikusio "życzę każdej kobiecie, aby z dumą prezentowała swoje ciało" to życzenie może już nie długo spełnimy, mamy pewien pomysł, ale na razie nie ujawnimy ;)
  • 0
  • Jako jedna z przedstawicielek płci pięknej dziękuje ślicznie za życzenia :)
   Również życzę wszystkim kobietkom zaglądającym tutaj i tym które dopiero trafią na tą stronę, aby każdy dzień dawał tyle słońca, uśmiechu i radości, na ile to tylko jest możliwe, oraz wytrwałości w dążeniu do celu i wiary w spełnienie marzeń!! A tak troszku schodząc na ziemię... życzę każdej kobiecie, aby z dumą prezentowała swoje ciało, bez względu na to jakie ono jest i by w każdej damskiej szafie znalazła się świetna bielizna, która czy to na co dzień, czy od święta cieszyła by oczęta!

   WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO BABECZKI :)
  • 9
  • Drogie Panie, z okazji Dnia Kobiet życzymy, abyście zawsze były radosne, i konsekwentnie mogły realizować swoje marzenia, również te o luksusowej i wygodnej bieliźnie.

   Każda kobieta ma prawo czuć się pięknie i swobodnie, więc życzymy Wam aby wasza bielizna była zawsze niczym wasza druga skóra, pomagała Wam czuć się seksownie i kobieco, i aby nigdy
   żadna nie stawała się powodem frustracji ;)- DZIEEEKUJEMY! :) bardzo mi milo ze moglam przeczytac takie zyczenia :) i bardzo za nie dziekuje ! mam nadzieje ze zyczenia sie spelnia i beda dla mnie realizacja dnia codziennego :) JA OD SIEBIE Sie dorzucam i wszystkim kobietkom zycze nie tylko wiosny za oknem ale i wiosny w sercu :) Bo gdy tak jest to wszystko przychodzi latwiej! :)

   Jak wstążka na wietrze, wiotka
   jak puch co wzdryga się podmuchem
   co to za płocha, delikatna istota?
   to kobieta co serce ma kruche

   Łagodna jest jak mądrość,
   Pachnąca poziomkami
   I ciastem z piekarnika,
   Ubrana w suknię z wierszy
   Z dekoltem aż do pępka
   I w biżuterię
   Czułości............ - TAK KOCHANE TO O NAS :) i takie wlasnie jestesmy! :)
   ZYCZE WSZYSTKIM UDANEGO I MILEGO DNIA :) ZEBY USMIECH Z BUZKI NIKOMU NIE SCHODZIL ! NIECH KOBIETY MOGA POCZUC SIE NIEZMIERNIE WYJATKOWO;)

   Życzę WAM abyscie odnalazły w ciszy swoje myśli i marzenia, w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach, smakach i zapachach, wielkość natchnienia, a w sobie miłość. :)
  • 21