Artykuł Bielizna ślubna

2010-02-04

Dobór bielizny ślubnej

1

Sposób dobierania bielizny ślubnej może być dobry jedynie w momencie zapoznania się z różnymi rodzajami bielizny idealnie nadającej się do używania w trakcie ceremonii ślubnej.

 • Kolorystyka Dobór koloru bielizny powinien być przede wszystkim nastawiony na kolor sukni ślubnej.Obecnie nie jest już tak oczywiste, że suknia jest zawsze biała, więc warto zapamiętać, iż najlepszym sposobem doboru bielizny do sukni ślubnej będzie idealna zgodność kolorystyczna obu tych części. Niezbyt komfortowo będziemy czuły się w momencie, gdy bielizna będzie miała możliwość wyróżniania się spod sukni poprzez kolor kontrastowy lub zbyt agresywny na tle białej sukni.
 • Erotyzm Przyjmując wersję odważniejszą możemy zdecydować się na założenie bielizny naszych marzeń. Nie ma tutaj praktycznie żadnych przeciwwskazań, jeśli bielizna będzie odpowiednio wygodna. Pamiętajmy także, że bielizna ta powinna być dopasowana zarówno do naszych upodobań i wygody, ale także dla naszego mężczyzny. Nie jest tutaj doradzane stosowanie bielizny koronkowej, która może okazać się drażniąca ciało podczas przedłużających się ceremonii.
 • Stonowany erotyzm Przewidziana jest także wersja specjalna dla Pań, które nie decydują się na przedwczesne zaspokajanie apetytów seksualnych mężczyzn i na dzień ślubu decydują się założyć coś bardziej stosownego. Polecamy wobec takiej decyzji założenie halki w połączeniu z delikatnymi figami. Pozwoli nam się to poczuć dosyć seksownie, a jednocześnie zapewni nam pełen komfort i przewiewność. W takim wypadku możemy postawić na coś zdecydowanie odważniejszego podczas nocy poślubnej i tak zrealizować swoje seksualne marzenia.
 • Priorytety, a rzeczy mniej ważne Tego typu kwestie powinny zostać ułożone w odpowiedniej hierarchii. Na pewno nie warto zakładać na dzień ślubu pończoch czy zaawansowanych gorsetów, gdyż mimo seksowności nie zapewnia nam one pełnego komfortu, a jak mówią bielizna w dniu ślubu powinna być dla kobiet jak druga skóra... Nutkę drapieżności możemy zostawić sobie na noc poślubną, a gdy już będziemy chcieli postawić mimo wszystko na dzień ślubu – powinniśmy się nad tym poważnie zastanowić, by później nie żałować swojej nieodpowiedzialnej decyzji.

Komentarze [3]

  • Nie ma tutaj praktycznie żadnych przeciwwskazań, jeśli bielizna będzie odpowiednio wygodna. Pamiętajmy także, że bielizna ta powinna być dopasowana zarówno do naszych upodobań i wygody, ale także dla naszego mężczyzny. - mysle ze kobieta doskonale wie w czym czuje sie najlepiej i taka bielizne wybierze dla siebie :) takie decyzje sa podejmowane dopiero po kilkakrotnym zastanowieniu sie czy faktycznie spisze sie tego dnia bielizna na medal?:) co do koloru warto miec np wycinek materialu sukni by latwiej bylo dobrac bielizne i by nie sprawialoby to jakich kolwiek problemow! :) okreslenie ze bielizna w dniu slubu powinna byc jako DRUGA SKORA bardzo trafne jest! ;) i tego wlasnie powinnysmy sie trzymac w wybieraniu bielizny pod Suknie ;)
  • 23
  • Prawda, że suknia nie zawsze jest biała, ale przeważnie obraca się gdzieś w okolicy tego koloru... jakiś brudny biały, kremowy, beżowy, może jasna lilia? W każdym razie dobór kolorystyczny bielizny i sukni jest szalenie ważny zwłaszcza na 'górze', bo przecież dół sukni zasłania majteczki ;) Gdyby czasem coś tam się nam mogło pokazać w polu biustu, to nie rzucałoby się tak w oczy gdyby było tego samego odcieniu. Zresztą, teraz jest duży popyt na gorsety, a tam spokojnie można 'wmontować' silikonowe miseczki i też nie ma problemu :)
  • 26
  • Ten cały artykuł powinien być napisany pogrubioną czcionką, bo wszystko o czym tu piszecie jest bardzo ważne. Zapraszam wszystkie przyszłe panny mlode - to bardzo cenne rady.
  • 29