Artykuł Ciekawostki

2012-01-07

Do metra w majtkach! – Warszawa 08.01.2012

0

Opisywaliśmy już kiedyś flash mob, propagujący dobrą zabawę, który polegał na jeżdżeniu metrem bez majtek. Takie akcje budzą zdziwienie osób z zewnątrz, a czasami zachwyt i spontaniczne dołączanie się do akcji. Nie mają żadnego konkretnego celu do osiągnięcia, po prostu mają powodować radość i pozwolić się oderwać trochę od codzienności.

Akcja ma nazwę No Pants Subway Ride i jest już dobrze znana na całym świecie, posiada wieloletnią tradycje. Pierwsze edycje w Polsce nie obfitowały zbytnio w uczestników, ale tegoroczna jazda bez spodni ma szanse osiągnąć rekord pod względem liczebności. Liczba osób chętnych aby wziąć udział do tej pory jest bliska tysiącu.

Jeżeli pragniecie wziąć udział w tej akcji, odbędzie się ona 8 stycznia 2012 w Warszawskim metrze, o godzinie 15.00. Początkowa stacja to Wilanów. Tutaj jednak organizatorzy mają parę zastrzeżeń, z którymi warto się zapoznać. Pierwszą nieformalną zasadą jest to, że mamy się zachowywać normalnie – udawać, że nic się nie dzieje i że jazda metrem bez spodni jest zupełnie zwyczajna. Ściągamy tylko spodnie (zanim wsiądziemy), reszta ubrań pozostaje bez zmian, czyli normalnie kurtki zimowe, bluzy, czapki, czy co tam nosicie o tej porze. Spodnie powinny być gdzieś schowane i nie widoczne. Co ważne nie kręcimy kamerą flimików, ani nie robimy zdjęć, zachowujemy się spokojnie i normalnie. Możemy również wsiadać na innych przystankach, co daje większy efekt. Organizatorzy zachęcają do tego aby akcja nie była wulgarna, a co najwyżej wzbudziła uśmiech, z tego powodu ubieramy majteczki pełniejsze. Komfortowo może również pozwolić nam się czuć założenie podwójnej pary majtek.

Jeżeli podoba Wam się pomysł jazdy bez spodni, to tłumnie przybywajcie! Więcej informacji możecie zdobyć na Facebooku.

 • Do metra w majtkach! – Warszawa 08.01.2012

Komentarze [3]

  • wh0cd60889 buy suhagra suhagra anafranil price effexor
  • 0
  • Nie przemawia do mnie ta akcja, podobna była zorganizowana w jakimś muzeum i wtedy pamiętam były spore kontrowersje wokół tego wydarzenia. Pokazy bielizny są od tego :)
  • 0
  • Śmieszna akcja, zastanawiam się czy odważyłabym się na to, gdybym mieszkała w stolicy
  • 0