Gwiazda Bielizna

2011-05-17

Dita von Tesse – odważna i zmysłowa!

1

Dita Von Tesse jest chyba najbardziej rozpoznawalną na świecie aktorką burleski. Niegdyś kojarzona była z małżeństwa z Marlinem Mansonem. Dzisiaj jednak na pierwszy plan wysuwa się jej niepowtarzalny styl inspirowany modą retro i pin up. Zaczynała od występów jako zwykła striptizerka. Szybko jednak uznała, że większości dziewczyn z tej branży brak swojego niepowtarzalnego stylu. Postanowiła zając się burleską. To był świetny ruch, ponieważ bardzo szybko zyskała uznanie. Oprócz tego brała udział w kilku filmach, lecz praktycznie żaden z nich nie zdobył większego uznania. Dita dziś uznawana jest za ikonę stylu i ma rzesze wiernych fanów. Czarne włosy, blada cera i czerwono krwiste usta, to jej największy znak rozpoznawczy. Oprócz tego znana jest z zamiłowania do gorsetów i pięknej bielizny. Dzięki stopniowemu coraz większemu ściskaniu fiszbin jej talia stała się niezwykle wąska – dziś ma zaledwie 22 cali (Ok. 56 cm).

 • Dita von Tesse – odważna i zmysłowa - Dita

Dita ma również silne związki ze światem mody buduarowej. W roku 2008 Wonderbra wydała jej własną kolekcje bielizny, inspirowaną latami ’40 i ’50. Była to bielizna niezwykle zmysłowa, pełna seksownych detali i doskonale podkreślająca kobiece atuty. Wcale nas nie dziwi jej zamiłowanie do piękniej i ponętnej bielizny, jest przecież ona nieodłącznym elementem każdego z jej występów. Dita występowała również w dość kontrowersyjnym teledysku dla Agenta Provocateura. W klipie pokazanej jest również jej zamiłowanie do fetyszyzmu.

Dla miłośników Dity von Tesse mamy dobrą wiadomość! Już wkrótce ukaże się jej najnowsza autorska kolekcja bielizny, przeznaczona dla wszystkich kobiet, które szukają czegoś eleganckiego i zmysłowego. Będzie produkowana w pełniej rozmiarówce, bo jak podkreśla gwiazda, każda kobieta zasługuje na piękno bez względu na rozmiar. Miseczki staników będą produkowane do rozmiaru E. Na początku będzie dostępna w Australii, później również w Stanach. Mamy nadzieje, że będzie również kiedyś dostępna w Polsce ;) A jeżeli już nie możecie się doczekać (jak my) tej zmysłowej bielizny, to póki co można nabyć jej kolekcje pończoch dla Secret In Lace.

 • Dita von Tesse – odważna i zmysłowa - ponczochy

Na jej oficjalnej stronie znajdziecie natomiast informacje o jej zbliżających się występach, które są uznawane za niezwykłe.

Komentarze [5]

  • Uwielbiam ją. Zgadzam się z opinią Niny, ze jej występy przejdą do historii, co z resztą już uczyniły. Bielizny w jej wydaniu jestem bardzo ciekawa. :)
  • 0
  • Piękna stylowa kobieta i wszystkie zdjęcia rewelacyjne te pod lata 40-50 po prostu boskie!
  • 0
  • A najlepszy jej popisowy numer, to kąpiel we wielkim kieliszku szampana! Majtersztyk, z resztą chyba nie tylko mi się to spodobało mi widziałam ten motyw w jednym z teledysków Beyonce.
  • 0
  • Dla mnie jest ikoną prezentowanego stylu. Królowa burleski to jak najbardziej zasłużony tytuł. Miałam okazję oglądać kilka jej występów na internecie i uważam że do perfekcji opanowała sztukę kuszenia i uwodzenia, bez wulgarności, która jest teraz tak często spotykana.
  • 1
  • ciekawe czemu zawdzięcza tę wielką odwagę do występów
  • 0